Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E06: A Window Into an Empty Room

S03E06: A Window Into an Empty Room

S03E06: A Window Into an Empty Room

Clary se spojuje s Magnusem, aby vyšetřili nedávný útok démona. Simon je překvapený, když ho navštíví někdo, o kom si myslel, že už ho nikdy neuvidí, a jak se zdá, tak nyní už dotyčný nechce odejít. Izzy se obává večeře se svou rodinou a speciálním hostem. Luke nabízí Maryse svou pomoc.

cz sk
24.4.2018
425 000
42 minut

Základní info:

Režie: Alexis O. Korycinski
Scénář: Aisha Porter-Christie

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Anna Hopkins (Lilith), Chai Hansen (Jordan Kyle), Nicola Correia-Damude (Maryse Lightwood), Alexandra Ordolis (Ollie), Tessa Mossey (Heidi McKenzie), Brooks Darnell (Charlie Cooper), Steve Byers (Underhill),…

Foto: Freeform

Promo k epizodě

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

¨Dobrý díl, musim řict že Heidi a Simon fakt neměli chybu, škoda že neudělala větši neplechu, a i večeře neměla chybu a čekal jsem že tam bude nějaky zadrhel ale čekal jsem spiš že Jace zabije přitele Izzy, a Lilith je fakt drsna že se vytahuje jak všechny zniči a odhaleni totožnosti Sovy bylo fakt šokujici, ale že to Magnusovi docvaklo tak rychle.

4.2.2020 | 22:58:52
Rose2117

Já nemám slov, budu se opakovat, všechno super zahraný, Malec, Lillith, Jem…jen se mi nezdá ten co se motá okolo Aleka, jak už bylo zmíněno níže, vždy ochoten pomoc, všechno.chápe atd. na něj bych si také dala pozor. Jinak se seriál díl od dílu zlepšuje

30.4.2018 | 9:08:51
olouch02

Tak zase parádní díl, Lilith nemá chybu, je neuvěřitelná, s jakou pohodou říká že všechny zničí a u toho se bude smát, no nic jiného bych ani nečekala. Když jí plány vychází usmívá se pořád. A Malec duo taky dobrý, ten vysokej fešák co krouží kolem Aleca, vždy připraven a ochoten pomoc a všechno chápe. No pozor na něj… :-). Clary a Magnus to jsou hlavičky už tomu přícházejí na kloub. A bratr Zachariáš – to jsem nečekala že se tam taky objeví. Luke a Marysa – pěkné setkání, a Simon a Kyle – ten začátek byl vtipnej. Knihy neknihy jsem ráda že se tvůrci úplně nedrží toho co bylo napsáno, je to nepředvídatelné … super. Už se těším na další díl..

27.4.2018 | 23:31:52
Lex Luthor

Démon je odhalen

25.4.2018 | 18:44:38
loveshadowhunters

Já nemám slov! Jem (Bratr Zachariáš), odhalění Sovy, Lilith… Prostě všechno <3 <3

25.4.2018 | 14:45:55

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 179×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás