Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Nachází se Jace za hranicí záchrany?

Nachází se Jace za hranicí záchrany?

Nachází se Jace za hranicí záchrany?

Jace se nachází na temné cestě a vypadá to, že mu již není pomoci. Avšak ostatní se nebudou vzdávat naděje na jeho záchranu. Otázkou ale zůstává, zda je to ještě možné.

12 0
8.5.2018

Následující článek obsahuje spoilery ze sedmé epizody Salt in the Wound, proto zde vstupujete na vlastní riziko.

Na konci šestého dílu se Clary, Magnus a Luke dozvěděli, že se pod maskou Sovího démona skrývá Jace. Sedmý díl začíná ihned po této události, kdy Clary pronásleduje Jace na střechách v New Yorku a nakonec se utkají v boji. Ten skončí tím, že Jace řekne Clary, že už ji nemiluje a shodí ji z výšky dolů, kde Clary dopadne na auto a nemůže se hýbat. Naštěstí se díky věrnému kamarádovi Simonovi zotaví a přežije.


Tento boj byl jedním z nejbrutálnějších, kterých jsme se zatím dočkali. Hlavně to bylo bolestivé pro fanoušky dvojice Clace, neboť museli sledovat, jak si jdou navzájem po krku.

(Jace už ke Clary nic necítí.)

Tím však Jace svou vraždící vlnu neskončil. Jeho další zastávka byla ve městě Alicante, které navštívil za účelem vykopání Valentineova těla, aby pomohl Lilith vzkřísit Jonathana. Avšak místo toho se ve městě setkal se svou babičkou Imogen Herondale, která se tak stala obětí jeho vraždícího já.

Kvůli všem těmto událostem se musíme ptát, zda je Jace ještě ve fázi, ze které by ho šlo zachránit, nebo zda už zcela propadl Lilithině moci a tudíž nemůže být spasen. Alecovi a Izzy se sice podařilo Jace přemístit do Magnusova bytu s nadějí, že společně najdou nějaký lék, ale pokud se jim to podaří, bude Jace stejný, jako kdysi, nebo ho postihnou nějaké následky? Musíme si totiž uvědomit, že pro Jace byla jeho loajalita k Spolku a jeho milovaným to, co považoval za nejdůležitější, a teď o všechno přišel. Pokud se tedy Jace zotaví, tak na něj bude čekat spoustu věcí, které bude muset napravit.

(Podaří se Lightwoodovým a Magnusovi Jace zachránit?)

Dle herců se máme připravit na to, že Jace bude ještě temnější, než byl doteď, což velmi ovlivní jeho vztahy s ostatními. Více o tom řekl Jaceův představitel Dominic Sherwood:

Budou tady momenty, kdy uvidíme změny ve vztahu mezi Jacem a Alecem, Jacem a Izzy a Jacem a Clary. Zjistíme, jaký vztah mezi sebou tyto dvojice mají a jak se od sebe navzájem odlišují. V desáté epizodě se dočkáme scény mezi Alecem a Jacem a zvláštním způsobem zjistíme, jak je jejich pouto hluboké, ale zároveň to bude velmi temné.

Jestli se Jace podaří zachránit uvidíme v následující epizodě A Heart of Darkness, jejíž premiéra nás čeká již dnes v noci.

Zdroj: TVGuide, TVGuide. Foto: Freeform

Diskuze /4

Chomy/Ema

Nemůžu se dočkat :)

8.5.2018 | 18:37:13
Delinly

Tak to bude opravdu zajímavé :)

8.5.2018 | 19:43:39
olouch02

každopádně očekávám happyend.. ale Jace to bude mít těžké, jestli se dostane z moci Lilith.. po všem co zatím způsobil mu asi moc do smíchu nebude. Hodit svojí lásku ze střechy zabít babičku atd to mu asi ani skupinová terapie nepomůže. No uvidíme už jsem moc zvědavá jak se s tím poperou:-)

8.5.2018 | 20:15:05
anndy

zjistíme jak je pouto mezi Alekem a Jacem hluboké, ale zároveň to bude temné? tak buď Jace přivede zpět Alekova „láska“ nebo Jace stáhne Aleka na temnou stranu – v každým případě se těším

9.5.2018 | 19:56:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás