Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Jaká jsou jména hlavních hrdinů? Disney se vytasilo s celou řadou neobvyklých jmen včetně Jardy Jágra

Jaká jsou jména hlavních hrdinů? Disney se vytasilo s celou řadou neobvyklých jmen včetně Jardy Jágra

Jaká jsou jména hlavních hrdinů? Disney se vytasilo s celou řadou neobvyklých jmen včetně Jardy Jágra

Seriál Star Wars Resistance bude především o nových postavách, se kterými budeme prožívat nová dobrodružství. Sice se objeví i pár starých známých, ale spíše ve vedlejších rolích, hlavní úlohu budou mít právě zcela nové postavy. Tak jak zní jejich jména?

4 2
2.9.2018

Premiéra seriálu Star Wars Resistance se pomalu blíží. Zatím nám byla naservírována kratičká upoutávka, ze které jsme si mohli udělat obrázek, jak bude asi seriál vypadat a hlavně v jakém duchu se ponese. Nyní známe i jména hlavních postav. A nutno říci, že se tvůrci opět vyřádili, protože vybrali spoustu neobvyklých jmen, která si určitě jen tak snadno nezapamatujeme.

Začneme u těch známých. Oscar Isaac se vrací jako jeden z nejlepších pilotů Odboje Poe Dameron, v průběhu času se můžeme těšit i na Gwendoline Christie, která snad konečně všem dokáže, že její postava Phasmy je zajímavá. Pochopitelně se můžeme těšit i na BB-8 a generálku Leiu Organu, kterou pro seriál nadabovala Rachel Butera.


(Čeká nás celá řada nových postav. Foto: DisneyXD)

Hlavní postavou seriálu je Kazuda Xiono, mladý pilot, který se vydá špehovat První řád. Tomu propůjčí hlas Christopher Sean. Neeku Vozo je mladý mechanik, se kterým přijde Kazuda do styku. Toho bude dabovat Josh Brener. Těšit se můžeme i na Donalda Faisona, který si střihne Hype Faizona. Z ženských rolí nás zaujala především Suzie McGrath, která ztvární Tam Ryvoru, která pracuje pro Jareka Yeagera.

Právě poslední jméno vzbuzuje obdiv u českých fanoušků, protože až nápadně připomíná jméno našeho slavného hokejisty. Seriálového Jardu Jágra si zahraje Scott Lawrence. Dále se můžeme těšit na Bobbyho Moynihana (Orka), Jima Rashe (Flix) či Myrnu Velasco (Torra Doza). Seriál bude mít premiéru už 7. října a vše odstartuje epizodou The Recruit.

Těšíte se na seriál? A co od něj očekáváte?

Zdroj: IMDB.com

Diskuze /1

Kalam

bože to je hovno… jediná dobrá věc je ten dislike bar na YT pod trailerem… RIP starwars

17.9.2018 | 23:57:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců