Star Wars (Hvězdné války) Potvrzeno: V The Last Jedi se dozvíme, kdo jsou rodiče Rey

Potvrzeno: V The Last Jedi se dozvíme, kdo jsou rodiče Rey

Potvrzeno: V The Last Jedi se dozvíme, kdo jsou rodiče Rey

Dřívější zprávy hlásily, že nic moc nového se o Rey nedozvíme. Znovu jsme se měli soustředit na její příběh, ale o tom, kdo ji zanechal na Jakku Unkaru Pluttovi a kdo jsou ve skutečnosti její rodiče, se mluvit nemělo. Nyní Rian Johnson zcela otočil a prý se odpovědí dočkáme.


24 0
12.8.2017

Fanoušci Rey mohou jásat. Její původ je jednou z největších záhad nové trilogie. Někteří si stále myslí, že je dcerou Lukea Skywalkera, vnučkou Obi-Wana Kenobiho či dokonce vzdálená příbuzná Sheeva Palpatina. Jak to ve skutečnosti bude, se už konečně dozvíme ve filmu The Last Jedi, kde se bude mluvit o jejích rodičích a proč byla zanechána na písečné planetě Jakku Unkaru Pluttovi.

(Původ Rey bude konečně odhalen. Foto: Disney)


Rian Johnson se vyjádřil, že odhalení původu Rey je pro diváky, Daisy Ridley i samotnou postavu Rey velice důležité, tím pádem je to důležité i pro něj. Rey dle jeho slov musí zjistit, kdo je, aby našla své správné místo ve světě. Daisy Ridley je sice šťastná, že nyní ví o svém původu postavy, ale nemyslí si, že tato informace nějak výrazně zasáhne do příběhu Rey ve filmu The Last Jedi:

Vždy můžete hledat odpovědi, ale když je najdete, neznamená to, že váš život bude najednou snadnější. Nebude se tedy konat nic ve stylu: nyní vím, kdo jsou moji rodiče, vše zapadá do skládačky a budu se podle toho řídit. Takhle to nefunguje, zvlášť ve světě Star Wars. Určitě to ovlivní její mysl a dá jí to trochu prostoru, aby se pohla ve svém životě zase o kus dál. Ale příběh pokračuje, je to stále stejná postava se svými schopnostmi, která nemůže ovlivnit, co přijde.

Tato zpráva přišla zničehonic a potěšila fanoušky po celém světě. Už to totiž vypadalo, že původ Rey si tvůrci budou schovávat až do závěrečného dílu nové trilogie. Když nyní víme, že její minulost bude odhalena, navádí nás to, zda se vše dozví od Lukea Skywalkera, se kterým stráví většinu času ve filmu. Je také možné, že Rey odhalí svou minulost sama v prvním Chrámu jediů. Možná nás čeká další vize, která bude o to zřetelnější.

Jste rádi, že původ Rey bude konečně odhalen? Kdo nakonec budou její rodiče?

Diskuze /12

Argetlam Královrah

Star Wars (filmové) je sice viceméně sága rodu Skywalkerů, ale v tomto případě je ten Skywalker Kylo Ren, takže nevěřím, že Rey je Skywalker. Buď je opravdu nějak příbuzná s Palpatinem nebo dcera někoho úplně neznámého.

To princeznino objetí bylo ale nadmíru podezřelé!

12.8.2017 | 17:40:36
Darth_Štófi

doufám že se neukáže že je její otec Luke nebo Han. Nejvíc se mi líbila teorie že se zrodila ze síly stejně jako Anakin. Vysvětlovalo by to proč porazila Kyla a dokázala sílu tak snadno používat

#4 Blackhand47XD
12.8.2017 | 19:00:48
Toso11

len aby sa neukázalo že mala len dve matky nezávislé na všetkom lebo dnešná doba :D

12.8.2017 | 19:12:12
Blackhand47XD

#2 Darth_Štófi: Jo, „reinkarnací“ Vyvoleného by to udělali asi nejlépe. Vysvětlili by, že jich bylo za těch několik let mnoho, ale ne vždycky se je podařilo objevit. Nebo by šlo prostě o takové anomálie.

#7 Uschi
webmaster
12.8.2017 | 19:13:47
Lex Luthor

Jo nebo aby to nebylo jako s Neem z Matrixu vyvoleného v podstatě stvořili Sithové, stejné to bylo u Matrixu kde stroje stvořili Nea, měl za sebou už šest reinkarnací, uvidíme jak to bude s vyvoleným ve Star Wars

12.8.2017 | 20:14:07
Railbot

A to si pamatuju pindy, že se to nedozvíme a jen to naťuknou. Ale who cares, asi nikdo.

12.8.2017 | 23:26:23
Uschi

#4 Blackhand47XD: Ja jsem nad tim premyslel uz driv, ale ta teorie mi prijde paradni. Aby se zajistila rovnovaha sily, vzdycky tam bude aspon jeden, kdo ji disponuje… „Vyvoleny“..„Prvni“­.. Rikejme tomu jal chceme..

13.8.2017 | 8:12:40
vivatis

Její rodiče budou rytíře Jedi v Lukeově akademii. Luke cítil a nebezpečí a Rey ukryl na Jakku. Leia proto zná Rey, ale ne tolik jako Luke. Když jí Maz říkala, že její rodiče se pro ní už nevrátí, ale že někdo se vrátit může, Rey řekla Luke. To byla nejspíše ta chvíle kdy si uvědomila kdo jí nechal na Jakku.

#10 HellTsuku #11 ReisRyos
13.8.2017 | 10:41:34
Arcess

Její otec je Han a po něm má schopnost rozumět Chewiemu a proto se objala s Leiou. Je to ségra Kylea a porazila ho. Jednoduchý.

#10 HellTsuku
13.8.2017 | 11:58:35
HellTsuku

#8 vivatis: No podle knihy jí zne i Ben
#9 Arcess: to by byla blbost

13.8.2017 | 13:15:35
ReisRyos

#8 vivatis: Tohle je hodně pravděpodobný. Její rodiče byli v Lukově akademii a rytíři z Renu všechny Lukovi žáky pobili. Přežila jen malá holka … Ren.

14.8.2017 | 15:51:45
lordkrutak

Třeba jsou jejími rodiči Luke a Leia a na Jakku ji poslali, protože se báli, že bude retardovaná. A vysvětlovalo by to, proč se spolu s Hanem rozešli.

14.8.2017 | 22:11:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !