Star Wars (Hvězdné války) Samuel L. Jackson si stále myslí, že by Windu měl dostat svou poslední šanci

Samuel L. Jackson si stále myslí, že by Windu měl dostat svou poslední šanci

Samuel L. Jackson si stále myslí, že by Windu měl dostat svou poslední šanci

O Windua jsme přišli v Epizodě III, ale kolem této postavy existuje hned několik teorií, zda je skutečně mrtvá, či stále někde žije. Samuel L. Jackson má v této otázce jasno. A rád by se ještě jednou do role vrátil, protože si myslí, že si to Windu zaslouží. Souhlasíte?

23 0
1.7.2019

Samuel L. Jackson již dlouho lobbuje za postavu Mace Windua. Jackson má postavu dlouhodobě rád a prakticky od uvedení Epizody VII do kin se sem tam rozpovídá, jak by bylo skvělé, kdyby se Disney vytasil alespoň s nějakým příběhem o tomto mistru jediovi. I když si prequely neodnesly zrovna nejlepší ohlasy diváků, Windu (a obecně všechny prequelové postavy) byl přijat kladně.

Mace zemřel v Epizodě III během souboje se Sheevem Palpatinem. Jeho agresivní způsob boje se světelným mečem byl příčinou toho, že se jedná o jediného rytíře, který byl v souboji se světelnými meči schopen Palpatina porazit. To se nepodařilo ani mistru Yodovi. A Jacksonovi se stále nezdá, že je jeho Windu mrtvý. Dokonce o tom v minulosti sám mluvil i s Georgem Lucasem, který mu dal za pravdu.


(Toto byla osudná scéna Samuela L. Jacksona. Foto: Disney)

Při propagaci snímku Shaft se Jackson v The Late Show o Winduovi opět rozpovídal. Jasně řekl, že jediové dokážou neuvěřitelné věci, umí padat z velké výšky a useknutá ruka či noha nejsou jasným znamením smrti. Vzpomeňme si třeba na Maula, který si zažil obojí. Spadl do hluboké šachty a to byl ještě rozpůlen. Bránilo mu to v přežití? Naopak. Vrátil se ještě silnější.

Samuel L. Jackson tedy odmítá věřit, že Windu nepřežil. Naopak si myslí, že někde žije a je ještě silnější. A Jackson by si roli ještě jednou rád zopakoval. A to přání by mu mohlo studio Disney splnit. I když Jackson vypadá skvěle, je mu už neuvěřitelných sedmdesát let. A těžko říci, jak dlouho ještě bude v tak dobré kondici, aby nám byl schopný předvést skvělé chvaty se světelným mečem. Disney zatím ale Winduův návrat neplánuje.

Nikdo asi nedoufá v celovečerní film, ale stále tu máme stanici Disney+, která nás v budoucnu bude zásobovat novými hranými seriály z předaleké galaxie. Zřejmě se zde dočkáme seriálu o Obi-Wanovi, šušká se i o pokračování Sola, tak proč by nemohl přijít na řadu i Windu? Zatím o tom nepadla zmínka, ale snad si studio Disney všimne Jacksonova zájmu o roli a uvědomí si, že právě tato postava fanoušky zajímá.

Chtěli byste vidět nějaký projekt se Samuelem L. Jacksonem, který by se vrátil do role Mace Windua?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /17

Milano33

Už aby tu bol ten trailer :)

1.7.2019 | 18:03:40
FallenMaia

Samozrejme že by som to chcel, kto nie?? :D Ktorý fanúšik SW nie? Rovnako ako film o Obi-Wanovi s McGregorom ;) Sem s tým Disney, Old Master Windu

1.7.2019 | 18:39:36
derill129

V druhej epizóde Vadera by mal byť aj keď ho nestvárni Samuel L Jackson dúfam že sa podarí Star Wars Theory natočiť som zvedavý na stopáž aj film The Rise of Skywalker

#7 Huholoman
1.7.2019 | 18:55:53
the Grand Inquisitor

Co tě nezabije, to tě posílí.

1.7.2019 | 18:59:00
-Skinner-

Veľká škoda, že to Disney nikdy nespraví. Windu je skvelá postava a Samuel L Jackson skvelý herec. Namiesto toho sme dostali Sola.

1.7.2019 | 19:42:26
Blackwolf

Já sem pro.

1.7.2019 | 21:03:12
Huholoman

#3 derill129: Něco mi uniklo? V jaký druhý epizodě Vadera?

#8 -Skinner- #11 derill129
1.7.2019 | 22:19:37
-Skinner-

#7 Huholoman: Myslí druhú epizódu tohto fan filmu.: https://www.youtube.com/watch?…

1.7.2019 | 22:32:05
Wolfinator1

To chci vidět sakra 100× víc než absolutně mi ukradené Rey, Finna a spol.

1.7.2019 | 22:57:52
Lex Luthor

Windu je super rozhodně bych ho rád znovu viděl.

2.7.2019 | 8:56:48
derill129

#7 Huholoman: Nevidel si Vader Episode 1 Shards of the past od Star Wars Theory veľmi dobrá epizóda mala sa nakrúcať druhá mal aj sponzorov dačo sa pokašlalo ale ak sa mu podarí zohnať financie mal by dokončiť druhú malo ich byť päť ale neviem čo s toho bude. Ale už keď má na to obsadenie aj nejaké štúdio mal byť trailer ale nemaly ho dokončený, prvý záber bol len na winduov svetelný meč má štím len problmy

2.7.2019 | 10:34:13
Wolfinator1

No protože Disney sere na to co lidi chtějí , tak Obiho nebo Windua nedostaneme, ale další příběhy Rey a spol. ANO nebo serii s Casianem ( i když to by nemuselo být špatný, ale nic novýho to nepřinese a řekněme si upřímně Casian není tak oblíbená a zajímavý postava jako jiní )

2.7.2019 | 11:26:50
Camaris

Jenže Samuel zapomněl, že Maul byl SITH. Udržela ho naživu jeho nenávist. Stejně jako Anakin na lávovém poli a mám pocit, že stejné to bude s návratem Palpatina. Jediové se naproti tomu vrací jako force ghost, když naplno porozumí síle.

https://starwars.fandom.com/wiki/Destiny_(episode)

Pro návrat Winda bych zvedl ruku, kdyby to bylo v událostech před scénou s císařem. Že by to přežil, je vážně kravina.

#15 Konor123
2.7.2019 | 13:38:04
derill129

Som zvedavý ako sa podarý Star Wars Theory vysvetliť Windúho prežitie aj keď bolo povedané že to bolo za pomoci sily a že jej mám v sebe veľa ale to je dosť blbé vysvetlenie

2.7.2019 | 13:53:08
Konor123

#13 Camaris: Palpatine urcite nebude mezi zivymi… jasne to ukazala force vlna ktera „vybouchla“ kdyz si dal Palpatine celem o zem … spis bude duch nebo ten klon co byl v knizkach ale to by byla pro Disney jeste vetsi potupa kdyby nebyli schopny vymyslet neco originalniho…

2.7.2019 | 14:02:00
Konor123

ale je pravda ze uz jsme to videli v epizode VII ze toho schopny nejsou :D

2.7.2019 | 14:03:50
Pavel 1963

Jo, bylo by to skvělé, kdyby se vrátil :-)

3.7.2019 | 9:14:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Devátá epizoda Star Wars je již za rohem a kromě masivní propagace se na internetu objevují i znepokojivé zprávy, které pochází i od samotných tvůrců. J. J. Abrams ve dvou nedávných rozhovorech promluvil o tom, jak mu to jde s konci i jak se mu daří pracovat na ostatních částech příběhu.

Reklama

Zajímavosti

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Kolem Star Wars panují jedna z nejpřísnějších bezpečnostních opatření, aby se děj nevyzradil zvídavým novinářům a fanouškům. Občas ale někdo udělá chybu a právě taková nastala během natáčení Epizody IX. Celý scénář se málem dostal na internet, naštěstí byla hrozba včas zažehnána.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců