Star Wars (Hvězdné války) Tvůrci Game of Thrones se podílí na budoucích Star Wars

Tvůrci Game of Thrones se podílí na budoucích Star Wars

Tvůrci Game of Thrones se podílí na budoucích Star Wars

Chybí vám ve tvorbě Star Wars zkušení tvůrci? Takový pocit byste už mít neměli, protože nyní je oficiálně potvrzeno, že duo David Benioff a D. B. Weiss, známé především díky seriálovému hitu Game of Thrones, se bude na nových přírůstcích hvězdné ságy podílet.

14 4
7.2.2018

Pojďme si nejdříve shrnout, co nás v budoucích letech u Star Wars vůbec čeká. Disney stále plánuje uvádět do kin své spin-offy. Po Rogue One se letos v květnu dostane do kin Solo: A Star Wars Story, dalším v pořadí má být film o Obi-Wanovi a v plánu je i pár nespecifikovaných filmů. Rian Johnson pracuje na své vlastní trilogii, určitě se dočkáme Epizod X-XII a nyní před námi stojí další série.

(Jaké zásadní změny ve světě Star Wars můžeme od těchto známých tvůrců čekat? Foto: HBO)


Tu budou mít na starost právě pánové David Benioff a D. B. Weiss, producenti a scenáristé seriálu Game of Thrones. Ti se netají, že jsou velkými fanoušky Star Wars, takže pro oba to bude nesmírná čest přispět svými příběhy do stále se rozvíjejícího děje v předaleké galaxii. Benioff a Weiss prokázali svou zručnost právě ve Hře o trůny, umí pracovat s postavami, udržet divákovu pozornost a ukočírovat spletitý děj.

A to je něco, co chce Kathleen Kennedy i u nových Star Wars. Benioff a Weiss na nových filmech začnou pracovat, jakmile dokončí osmou sérii Hry o trůny, která dorazí na televizní obrazovky až v roce 2019. A kolik nových filmů máme vůbec čekat? To se zatím neví, jisté je jen to, že určitě nepůjde o jeden samostatný snímek, ale rovnou o celou sérii. Jelikož Benioff a Weiss sklízí s Game of Thrones úspěch už sedm let, zatím se zdá, že se není čeho bát. Star Wars jsou v dobrých rukou.

Co říkáte na tuto překvapivou novinku? Co nového přinese toto duo do světa Star Wars?

Zdroj: StarWars.com

Diskuze /13

Lex Luthor

Star Wars aspon budou lepší trilogie od Johnsona toho se děsím spíš se těším na trilogii od tvůrců Game of Thrones

7.2.2018 | 16:54:20
monikash

To radši ne, nebo každý film rozsekají nejmíň na 3…:-)))

překladatel
7.2.2018 | 17:45:07
vivatis

No poslední série Her o trůny nic moc tak uvidíme a ještě se zeptám kde jste vzali to, že se dočkáme epizod X-XII ? Zatím nic takového nebylo potvrzeno a pokud má teď Lucasfilm v plánu dalších 6 filmů plus ještě tyto od režisérů Her o trůny což budou taky určitě minimálně tři, to už jsme na devíti filmech, každý rok vychází jeden Star Wars film což znamená, že mají na devět let vystaráno a vážně si nemyslím, že by toho chtěli zatahovat ještě druhou sequel trilogii.

#4 tom99
7.2.2018 | 17:56:22
tom99

#3 vivatis: Asi dva tři měsíce nazpátek sama Kennedy řekla, že příběh Rey, Poea, Finna a BB-8 bude pokračovat. Explicitně nikde nebylo řečeno, že se X-XII dočkáme, ale podle mě je to jen otázka času. Psali jsme o tom před pár měsíci s podivením, že tam právě chyběl Kylo Ren. Že by úmyslně?

webmaster
7.2.2018 | 18:29:57
Wolfinator1

No ty kráso, kdo by to před pár lety ještě řekl, že ze Série 6 filmů , které vznikly v rozmezí asi 25 let se za čas v poměrně krátkém čase stane takový seriál :D. No nejsem proti SW miluju :D Už se těším až za 15 let si dám maraton star wars a bude to na tejden :D ještě nedávno na to stačil víkend :D

7.2.2018 | 19:14:22
DHARMA4,8

Hlavně bude záležet, jak dobrý a propracovaný dostanou scénář. Když chybí knižní předloha, takuž je to trochu horší.

#8 tom99
7.2.2018 | 20:39:22
Kutil44

Bože daj nech to bude trilógia z Old Republic…

7.2.2018 | 20:43:29
tom99

#6 DHARMA4,8: Podle mě oni nic nedostanou, oni ten scénář napíšou :-)

#12 Tomi Lee Morpheus
webmaster
7.2.2018 | 21:24:27
Wolfinator1

No když bude tolik filmů mohli by trochu riskovat a zkusit nějaké nové styly zakomponovat. Třeba rád bych viděl film o Obiwanovi jako western a nebo nějaký film opravdu jako drsný Rkový válečný film ( nějaká bitva za klonových válek třeba o nějaké jednotce klonů + Mistr a Padawan za cenu velkých ztrát by nakonec vyhráli, přilétají posili vojáci slaví jedi chce informovat radu , když v tom rozkaz 66, Jedi mrtvý a končí to když ti hodní vojáci co jim celý film fandíme stojí nastoupení před Vaderem a císařem a poslušně salutují :D

8.2.2018 | 8:11:27
fenou17

někde jsem četl, že už snad i mají vybraný jaký příběh chtějí vyprávět. Tipnul bych to buď na KOTOR nebo na úplný začátek síly a počátek řádu Jedi a Sithů.

8.2.2018 | 8:48:46
Dealler

Kdyby natočili něco z Old Republic o Revanovi, tak bych stříkal blahem

8.2.2018 | 10:51:06
Tomi Lee Morpheus

#8 tom99: a nepovolal ich disney hlavne skrz to, že majú skúsenosti z velkorozpočtovým serialom na high úrovni,
ktorý je top na svete? prečo by si ich volali na film? ten predsa vie Disney natočiť!

Podla mňa budú spolupracovať na prvom hranom seriali zo sveta SW! a téma Hra o imperium;) je tu veký priestor(ak to nevykomiksovali) ako sa imperia stalo frst order.

8.2.2018 | 13:00:54
zdenov

Taky bych rád viděl nějaké nové styly, třeba horor s darth plagueisem, palpatinem, Maulem, matkou Talzin, hrabětem Dooku, Qui-Gonem a Syfo Diasem, případně by tam mohlo být i Padawan obi-wan když k němu Qui-gon přišel. A bylo by super kdyby místo prvního řádu byl ve sequelové trilogii v galaxii chaos a nějaká extrémistická anarchistická skupina oddělená od Povstalecké aliance. Lea by se snažila galaxii sjednotit a udělat mír a ta skupina by to kazila podporovala války mezi mnoha světy. Za tou anarchistickou skupinou byl mohl stát v pozadí nějaký prastarý charakter spojený se silou ale ani jedi ani sith, nějaký padouch netoužící po moci ale po totální destrukci a šílenství jako Joker z batmana. Luke a jeho žáci Rey a Kylo by hledali rovnováhu síly ale zároveň by měli konflikty nakonec by našli rovnováhu jako něco bez úsilí a přirozeného. Mohli by mít dítě jako dalšího vyvoleného který má naučit lidi jak žít v rovnováze kreativně oproti roli Anakina který měl pro rovnováhu galaxii vyčistit. Ale to je fanfikce.

7.7.2018 | 2:39:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Devátá epizoda Star Wars je již za rohem a kromě masivní propagace se na internetu objevují i znepokojivé zprávy, které pochází i od samotných tvůrců. J. J. Abrams ve dvou nedávných rozhovorech promluvil o tom, jak mu to jde s konci i jak se mu daří pracovat na ostatních částech příběhu.

Reklama

Zajímavosti

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Kolem Star Wars panují jedna z nejpřísnějších bezpečnostních opatření, aby se děj nevyzradil zvídavým novinářům a fanouškům. Občas ale někdo udělá chybu a právě taková nastala během natáčení Epizody IX. Celý scénář se málem dostal na internet, naštěstí byla hrozba včas zažehnána.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců