Station 19
88/100 - 29×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

S03E01: I Know This Bar

S03E01: I Know This Bar

Poté, co nabourá auto do baru u Joea, vrhají se hasiči vedení Sullivanem a Andy do záchrany hostů. Mezi nimi jsou i jejich kolegové Ben s Pruittem a lékaři z nemocnice Grey Sloan. Všechny čeká závod s časem, než se budova zřítí.

sk
23.1.2020
7 020 000
43 minut

Epizoda je součástí crossoveru s Grey's Anatomy a pokračuje dílem Help Me Through the Night.

Scénář: Krista Vernoff
Režie: Paris Barclay

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

Tak já jsem rozpolcená. Díl skvělej. Ale jestli tohle byly všechny ty slibovaný flashbacky … tak to teda jako pardon, to jsem neuspokojená. Andy mi bylo v tomhle díle strašně líto, hrozně moc. A Maya? Ty vado! A Pruitt… no nemám slov. V tom baru jsem čekala ještě nějakou pecku. No, srdíčko mi buší ale upínám své naděje k dalším dílům.

redaktor
24.1.2020 | 23:46:33
BottleOfWater

Vydařený návrat. V mezičase se toho ale změnilo opravdu hodně.

redaktor
24.1.2020 | 16:30:25
KevSpa

Čekala jsem trochu větší vzrůšo, ale jinak dobré.

webmaster, korektor
24.1.2020 | 6:09:30

Titulky k 6. řadě

Šestá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @Lucifrid, @KevSpa

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích předchozích řad, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Grey's Anatomy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama