Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

S06E17: Werewolves of London

S06E17: Werewolves of London

Po šokujícím útoku, který celou smečkou značně otřásl, se Scott snaží sehnat posily.

cz sk
11.9.2017
420 000
41 minut

Základní info:

Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Kyle Steinbach

Hrají: Tyler Posey (Scott McCall), Holland Roden (Lydia Martin), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Charlie Carver (Ethan), Ian Bohen (Peter Hale), Cody Christian (Theo Raeken), Gideon Emery (Deucalion), Sibongile Mlambo (Tamora Monroe), Froy Gutierrez (Nolan Holloway), Andrew Matarazzo (Gabe), Todd Williams (David Geyer), Christopher McDaniel (DeWitte), Joseph Boyd (Richmond), Milissa Sears (Mara), Ethan Rains (Stockton),…

Foto: MTV

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, jsem rad že se objevil Jackson a Ethan ale proč jsou spolu vždyt Jackson byl jasny hetero ktery chtěl Lydii i Allison a že zrovna narazila na Monroevou tak to měli fakt smulu, no a Scott by už mohl přemyšlet jako Peter a Deucalion a to jak řekl historku o tom autě to nemělo chybu.

redaktor
30.7.2020 | 14:56:57
Blahar

Za Jacksona s Ethanem, serial potrebuje vic nevycpelych postav, oni maji aspon co nabidnout. :)

20.9.2017 | 22:25:29
eli.hot

Nějak mi asi uniklo, že je Jackson s Ethanem? Nebo třeba že je bisexual? Každopádně ti dva jako pár jsou pecka! :) Malia a Scott… Bože to prostě Scotta prostě furt musejí dělaj jako milence?! Už měl za seriál velkou lásku a tou byla Allison. Zbytek mi prostě nedává smysl… Ale je pravda, že Malia mi k němu sedí víc než Kira. A celkově ve scénáři skáčou od jedné věci k další. Přitom potenciál to dřív mělo…

17.9.2017 | 17:20:10
Sookie95

No ja neviem na to, že celý seriál má skončiť sa to strašne vlečie a poriadne sa nič nedeje. Najviac sa mi ráta, že toho Anuk-ite nejako moc neriešia ako keby ok, neva máme tri diely všetko vyriešime za pár minút. To isté bolo aj v piatej sérií. Scott a Malia sú super, ale celý ich vzťah mi príde narýchlo vymyslený, inak, ok.

13.9.2017 | 17:34:09
Kimberlly

Áno Jackson s Ethanom boli špička a vlastne prvá a posledná scéna boli najlepšie. :D A samozrejme Thiam, ale taktiež Peter bol skvelý. :) No návraty stáli za to a teším sa čo ďalej. Len sa mi to zdá málo rozrobené na to, že máme už len 3 časti. :/

12.9.2017 | 19:27:44
FoxieBlack

Jackson a Ethan :3 ze začátku takový nic moc díl, ale s Peterem a Decaulionem se to rozjelo :)

12.9.2017 | 16:25:04
makishek

jacksoooon! <3

12.9.2017 | 13:53:42
setcoen

Jackson a Ethan, tí boli najlepsi :)

12.9.2017 | 0:29:35
lenka1542

Dala bych 100% kvůli Ethanovi a Jacksonovi ale prostě ta ženská mě nudí a je otravná jak osina v zadku.. takže doufám že ji co nejdřív zabijou. Fakt hroznej a naivní záporák co chce zabít Scotta a přitom neví, že nebýt jeho tak by Beacon Hills dávno zahynulo..

12.9.2017 | 0:02:55
Raya

Nuda, nic důležitýho se nestalo

12.9.2017 | 0:01:44
1

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama