Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: The Curse

  S02E01: The Curse

  Stoupající hudební country hvězda Ashley Rose Pruitt slaví zahájení svého debutového alba. Bohužel tragická událost vše ohrozí. Pod kritizujícím okem jeho matky Rebecy Pruitt se Jackson Pruitt, problematický muzikant, snaží odprostit od starých zvyků, když mu neznámý člověk vtrhne do jeho života. Mezitím Maddie Pruitt se snaží udržet rodinu pohromadě i přes neshody rodiny a jejího snoubence Ruckera, jenž je spisovatelem bojující s dokončením svého románu.

  5.12.2019
  46 minut
 • S02E02: Writer's Block

  S02E02: Writer's Block

  Tuckerova posedlost po Olivii roste čím dál tím víc. Špehuje ji a používá její osobní život jako inspiraci pro svoji knihu. Mezitím Maddie pochybuje o manželství s Tuckerem, Jackson se více sblíží se Simone a Ashley se stále musí vypořádat po děsivém útoku na její osobu.

  12.12.2019
  47 minut
 • S02E03: Family Business

  S02E03: Family Business

  Anonymní zásilka stáhne Ashley na dno, zatímco Rebecca, Beau a nashvillská policie hledají odpovědi. Mezitím hluboce zakořeněné rodinné problémy Jacksona a Simone spojí dohromady. Tucker stále drží vyděšenou Olivii jako rukojmí, zatímco před Maddie skrývá své tajemství.

  19.12.2019
  55 minut
 • S02E04: Number One Fan

  S02E04: Number One Fan

  Ashley je inspirována k opětovnému vytváření hudby, zatímco ostatní si začínají všímat jejího kvetoucího spojení s Beauem. Simone vyhledá Jacksonovu pomoc, když hledá pravdu ohledně závěti jejího otce a Veroničiným plánem. Olivia se Tuckera ptá na jeho motivy a nakonec oživuje bolestivé vzpomínky za oba. Mezitím se Susieina pozdní noc s Kylem může ukázat jako problematičtější, než si myslela.

  26.12.2019
  52 minut
 • S02E05: New Pages

  S02E05: New Pages

  Ashleyiny instinkty jí říkají, že je ještě stále v nebezpečí a Beau podnikne kroky k tomu, aby se cítila bezpečněji. Simone a Jackson se zúčastní plesu, aby čelili Veronice. Mezitím Tucker cítí, že jeho vztah s Maddie je zpět na staré koleji, zatímco má pochybnosti a Olivia začíná chápat svého věznitele.

  2.1.2020
  42 minut
 • S02E06: Lost and Found

  S02E06: Lost and Found

  Beau je odhodlaný najít Ashleyina atentátníka po střelbě. Jackson konfrontuje Veronicu kvůli Simonině zmizení a dostane se mu pomoci od nečekaného spojence. Olivia stále utíká před Tuckerem, zatímco Maddie se dočká rady od Rebeccy o jejím milostném životě.

  9.1.2020
  47 minut
 • S02E07: Thorns and All

  S02E07: Thorns and All

  Simonina vina a strach z její nevlastní rodiny brání jejímu vztahu s Jacksonem. To ho vytáčí do neuvěřitelných otáček. Doktor přináší skvělé zprávy pro Ashley a Rebeccu, zatímco policie Nashvillu dále pokračuje ve svém vyšetřování. Mezitím se vše otáčí, když Olivia vyslýchá zajatého Tuckera. Tím ho nutí se vypořádat se svou minulostí a přítomností.

  16.1.2020
  52 minut
 • S02E08: Sweet Dreams

  S02E08: Sweet Dreams

  Jackson i Maddie, kteří jsou oba zničení, najdou mezi sebou pochopení a sebe útěchu. Ashley je odhodlána vrátit se na jeviště, ale Rebecca a Beau se obávají potenciálních rizik. Simone a Veronica se smíří a usilují o to, aby byly rodinou. Mezitím Oliviin plán pokračuje a Tucker má znepokojivé sny.

  23.1.2020
  52 minut
 • S02E09: Favorite Son

  S02E09: Favorite Son

  Ashley čelí rostoucímu tlaku na zrušení jejího nadcházejícího koncertu poté, co je Beau zasažen nehodou. Jackson udělal krok vpřed, když se stává opět střízlivým a snaží se vše urovnat s Rebeccou. Policie se ptá Veronicy na smrt Clay Callowaye, zatímco Simone a Maddie samostatně hledají odpovědi.

  30.1.2020
  49 minut
 • S02E10: Ever After

  S02E10: Ever After

  Tucker a Maddie se zoufale snaží uniknout Oliviiným spárům a uchýlí se k zoufalým opatřením. Simone začíná svému nevlastnímu bratrovi stále více nedůvěřovat, ale nechce Jacksona dále zapojovat. Ashley, Rebecca a Beau jsou opět silná trojka a připravují se na návratový koncert, zatímco pomstychtivá Taylor uvádí svůj konečný plán do pohybu.

  6.2.2020
  49 minut

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama