The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 102×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Captain America 4 a Thunderbolts se posouvají na rok 2025, každý ovšem z jiného důvodu

Captain America 4 a Thunderbolts se posouvají na rok 2025, každý ovšem z jiného důvodu

Bohužel ani dnes nepřinášíme úplně nejlepší zprávy. Dva očekávané filmy byly odsuny až na rok 2025. Jeden byl odsunutý ze zcela logických důvodů, u druhého je to trochu složitější a celý případ vyvolává daleko více otázek. Jaké to jsou tedy důvody a co za tím hledat?

6 10
11.11.2023

Bohužel dnes pro vás nemáme dobré zprávy. Filmy Thunderbolts a Captain America: Brave New World se posouvají z roku 2024 až na 2025. Čtvrtý Captain America měl vstoupit do kin v červenci 2024 (jehož termín nyní získal film Deadpool 3), ale nakonec snímek uvidíme až na Valentýna v únoru 2024. Thunder­bolts na tom nejsou o moc lépe a týmovka anti-hrdinů se stěhuje z prosince 2024 na červenec 2025.

A co za danými posuny přesně stojí? Začneme tou lepší zprávou. Film Thunderbolts se nezačal ještě ani natáčet a stávka scenáristů a herců celý proces značně zkomplikovala. I když už teď započnou první práce na daném filmu a může se rozjet pre-produkce, tvůrčí tým by měl pouze jen rok na natočení a dokončení celého snímku. Jednalo by se o tvůrčí sebevraždu, do které samozřejmě Marvel Studios nechce jít. Logicky se tak film posunul a filmaři budou mít o půl roku více času na dokončení celého projektu.

(Captain America 4 a Thunderbolts se posouvají na rok 2025, každý ovšem z jiného důvodu. Foto: Disney+)

S filmem Captain America: Brave New World je to ovšem složitější, neboť film byl z větší části již dotočen a to dokonce před zmíněnou stávkou. Některé zdroje sice uvádí, že chybělo dotočit posledních pár scén plus samozřejmě dotáčky, nicméně drtivá většina natočeného materiálu byla prý hotová. Proč je tedy nutný přesun? I tady by tvůrci nestihli stanovené datum premiéry na léto 2024 a Marvel Studios najednou nechce své lidi úplně pracovně odrovnat? Tato skutečnost za tím (bohužel) není.

Studio si údajně mělo možnost prohlédnout první záběry a pustilo testovacímu publiku hrubý sestřih filmu. Reakce nebyly úplně nejlepší. O situaci uvnitř studia mluvíme dlouhodobě. Pokud si chce Kevin Feige zachovat svou tvář, nemůže do kin posílat jeden brak za druhým. Čtvrtého Kapitána tak stoprocentně čekají změny, přetáčky a dost možná i rozsáhlé úpravy. Doufejme tedy, že to bude mít pozitivní dopad na celkový film.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

ReisRyos

To by mě zajímalo, o čem by měl nový film s Captain America být. Považoval jsem příběh Steva Rogerse za uzavřený v Endgame.

20.11.2023 | 17:45:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Jedna herečka z Thunderbolts má proklatě brzo za sebou natáčení, o koho se jedná?

Jedna herečka z Thunderbolts má proklatě brzo za sebou natáčení, o koho se jedná?

Týmovka Thunderbolts nám dá alespoň chvíli vzpomenout na Avengers. Tentokrát ale nebudeme sledovat ryze hodné postavy, ale naopak ty záporné (alespoň to tvrdí tvůrci, ale uvidíme, jak to dopadne). Jedna herečka má již definitivně hotovo a bude chybět na druhou půlku natáčení.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Přetáčky nového Kapitána Ameriky přidají Giancarla Esposita, koho ale bude hrát?

Přetáčky nového Kapitána Ameriky přidají Giancarla Esposita, koho ale bude hrát?

Záchrana čtvrtého, pro některého prvního, Kapitána Ameriky stále pokračuje. Po velice špatných testovacích projekcích se Marvel Studios uchýlilo k přetáčkám, které asi řádně říznou do původního filmu. Na palubě můžeme přivítat Giancarla Esposita, který by neměl hrát jen vedlejší roli.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama