The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 102×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Tajemná role Giancarla Esposita v novém Kápovi odhalena

Tajemná role Giancarla Esposita v novém Kápovi odhalena

Asi už všichni tušíte, že ten vysněný Profesor X, za kterého herec tak usilovně loboval, stoprocentně nevyšel. Giancarlo Esposito se musí spokojit s poměrně méně známým záporákem, nicméně i ten může zazářit. Následující článek obsahuje případné spoilery z očekávaného fil­mu.

4 0
9.7.2024

Stále se nejedná o oficiální vyjádření studia, tudíž šance, že se hollywoodský zdroj mýlí, tu stále je. Zpravodaj MTTSS tvrdí, že si Giancarlo Esposito zahraje postavu George Washingtona „G.W.“ Bridge. Nic vám to neříká? Asi nebudete jediní, neboť jde o velice okrajovou postavu z komiksů, kterou budou znát jen hardcore fanoušci.

Bridge v komiksech začínal jako námezdní žoldák pracující pro skupinu Wild Pack (pozděni nazvanou Six Pack), kterou vedl Cable známý především z Deadpoola. Později se ale Bridge stal agentem organizace S.H.I.E.L.D., kde vystupoval jako styčný důstojník pro záležitosti mutantů. Asi nikdo z fanoušků nečekal, že by studio dalo zrovna tuto roli Giancarlu Espositovi.

(Tajemná role Giancarla Esposita v novém Kápovi odhalena. Foto: Disney)

Dá se očekávat, že Bridge bude najatý, aby sejmul nového Kapitána Ameriku. V tuto chvíli se ale neví, jak moc velkou roli ve filmu vlastně dostane. Esposito byl přítomen pouze během dotáček (resp. spíše přetáček). Hlavními záporáky filmu by měl stále zůstávat Red Hulk a Leader, pakliže nenastala v pozdější vývojové fázi nějaká razantní změna, o které nevíme.

A na závěr tu máme ještě jednu dobrou zprávu. Studio má 100% dotočeno a nyní se vrhlo na náročnou post-produkci. Jelikož ale celá řada záběrů je již několik týdnů zcela hotová, studio může uveřejnit první trailer. Podle posledních informací bychom ho měli dostat už tento čtvrtek, tudíž nezapomeňte navštívit náš web. Všichni se nemůžeme dočkat ukázky na film Captain America: Brave New World.

Zdroj: ComicBookMovi­e.com

Diskuze /3

percival2

Co myslí autor tím slovem „mílí“ protože je to jen množné slovo od slova míle. Vím, mýlit se je lidské, ale mílit neznamená nic. Jo a až si to prosím opravíš, tak tohle smaž. Dík.

#2 m0rdred #3 m0rdred
9.7.2024 | 13:17:46
m0rdred

#1 percival2: Opravil, nesmazal. Děkujeme za korekci :)

10.7.2024 | 15:29:16
m0rdred

#1 percival2: Tedy spíš, děkujeme Ti za tip pro korekci :)

10.7.2024 | 15:29:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Jedna herečka z Thunderbolts má proklatě brzo za sebou natáčení, o koho se jedná?

Jedna herečka z Thunderbolts má proklatě brzo za sebou natáčení, o koho se jedná?

Týmovka Thunderbolts nám dá alespoň chvíli vzpomenout na Avengers. Tentokrát ale nebudeme sledovat ryze hodné postavy, ale naopak ty záporné (alespoň to tvrdí tvůrci, ale uvidíme, jak to dopadne). Jedna herečka má již definitivně hotovo a bude chybět na druhou půlku natáčení.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Přetáčky nového Kapitána Ameriky přidají Giancarla Esposita, koho ale bude hrát?

Přetáčky nového Kapitána Ameriky přidají Giancarla Esposita, koho ale bude hrát?

Záchrana čtvrtého, pro některého prvního, Kapitána Ameriky stále pokračuje. Po velice špatných testovacích projekcích se Marvel Studios uchýlilo k přetáčkám, které asi řádně říznou do původního filmu. Na palubě můžeme přivítat Giancarla Esposita, který by neměl hrát jen vedlejší roli.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama