The Flash S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

Poté, co Flash ze Země 90 řekne ostatním, co zjistil během boje v alternativním světě, Pariah naverbuje Black Lightninga k tomu, aby všem pomohl zastavit Anti-Monitora. Barry, Cisco a Killer Frost, nyní za pomoci Black Lightninga, vymyslí plán, který by mohl všechny zachránit. Iris si promluví s Ryanem Čchoiem, zatímco se Oliver a Diggle vrátí na jedno staré dobré místo.

cz sk
10.12.2019
1 730 000
43 minut

Základní info:

Režie: David McWhirter
Scénář: Eric Wallace, Lauren Certo, Sterling Gates
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), LaMonica Garrett (Mar Novu), Tom Cavanagh (Pariah), Jon Cryer (Lex Luthor), Matt Ryan (John Constantine), Stephen Amell (Oliver Queen), Caity Lotz (Sara Lance), Brandon Routh (Ray Palmer), David Ramsey (John Diggle), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), David Harewood (J'onn J'onzz), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Cress Williams (Jefferson Pierce), Ruby Rose (Kate Kane), Melissa Benoist (Kara Danvers), … 

Kvíz k deváté epizodě

Na které Zemi začínala třetí crossoverová epizoda?

Trailer k deváté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobré pokračovani, musim řict že bylo zajimave že šli za Luciferem, a to že Oliverovi nabidli vyšši cestu tak to bylo fakt zajimave, vždycky mu nabidnou něco v posledni chvili a musim řict že ten Anti-Monitoruv stroj byl fakt zajimavy , a musim řict že Lex je fakt genius takhle se přidat aby přežil.

redaktor
19.1.2020 | 18:44:40
M4rty321

Pořád rozpačité, ale lepší, než předchozí díly. Sice i tady jsou nelogičnosti, ale není to tak hrozné. První díl crossoveru, u kterého jsem se nenudil. Z dobré vůle tomu dám 60 %, ale jen díky top referenci: „Rage. Rage against the dying of the light…“ Doufám, že poslední díl to nějak smysluplně zakončí, jinak to opravdu bude rage… :D

6.1.2020 | 16:42:00
RagnarokCzD

Za mě super, dokonce i nějaký to překvápko tam bylo … sem jenom zvědavej jak chtěj tohle poslepovat, aby to dávalo smysl. :D

Jesli celá tahle šaškárka bude nakonec směřovat k tomu, že Antimonitora všichni obejmou a on se promění v Monitora, tak to bude největší trapas v dějinách DC seriálů a to už je sakra co říct. :D

5.1.2020 | 21:06:23
Warriorn

A pak, že Lucifer nikdy nelže. Normálně to je na odpad, díky Luciferovi to na tu hvězdičku je.

Klasicky pokračuje tuna keců. Zatímco se všechny Země ničí, Kara chce vracet zpátky svojí. Třeba prvně porazit nepřítele co? To jí asi nenapadlo. Nějak nechápu, proč tyhle epizody byly jako crossover, když v 95% se vždycky lidi z jednoho seriálu někam vydali jako tým. To, že se sem tam objevil někdo mimo vysílaný seriál, to už spíše přišlo jako výpůjčka. Takže prakticky jak bylo všem jasné, tak Barry neumřel (velice pochybuji, že umře dál, protože zrušit jeden seriál a zabít hlavní postavu v druhém, to se těžko stane) a bude se řešit navrácení všeho styl Avengers. Hold dnešní svět jede celý přes kopírák.

3.1.2020 | 18:51:20
Spiker

Jo, konečně vidím Black Lightninga v akci. Jinak se to teda už vyčerpalo a ještě na to budem čekat kolik tejdnů..

19.12.2019 | 17:36:03
meki

Jakože nic pro mě. Sleduji jen Arrow a Flash seriály a toto křížení serialu nikdy nemám rád. Takže jsem to jen z nustnosti popřeskakoval.

16.12.2019 | 22:44:10
Ananas

Ten Lex Luthor už začína byť otravný, a som dosť sklamaný že nezmizol náš Flash, ale tak čo som mohol čakať..

15.12.2019 | 12:57:54
DashWar

Teda musím říct, že Oliverovu smrt, záchranu Barryho i celou zápletku a příběh pořádně odflákli. Velký zklamání.

14.12.2019 | 22:43:13
witcherrr

Přesně jak jsem čekal, chtějí tam nacpat všechno, všechny a dělají z toho guláš, která postava je důležitá? Pozitivum je lepší vizuál a hvězdička na víc za Lucíka a Constantina.

14.12.2019 | 16:34:11
Brett

Ztrácím se v tom. Moc postav. Zatím nic moc. :-)

redaktor
14.12.2019 | 13:48:14

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás