The Following (Stoupenci zla) Shrnutí první epizody vysílané na Nově + plán vysílání

Shrnutí první epizody vysílané na Nově + plán vysílání

Shrnutí první epizody vysílané na Nově + plán vysílání

V pondělí 9. září byla na stanici Nova odvysílaná ve 23:15 první epizoda seriálu Stoupenci zla. Shrnutí této epizody + vysílání dalších dílů si můžete přečíst v následujícím článku.


0 0
13.9.2013

První epizoda (Pilot) seriálu Stoupenci zla byla odvysílána 9. září ve 23:15 s českým dabingem a měla reprízu 10. září v 0:35 na stanici Nova Cinema. Oficiální český popis celého seriálu zní: Bývalý agent FBI Kevin Bacon se musí vrátit do služby poté, co z vězení uteče sériový vrah James Purefoy. Čeká ho nelehký úkol. Brutálního a velmi inteligentního zabijáka musí co nejrychleji chytit, ale zároveň musí zastavit i všechny jeho následovníky, které si tato lidská zrůda stihla vychovat…

První epizoda měla na stanici Nova tuto anotaci: Bývalý agent FBI Ryan Hardy je povolán zpět do služby poté, co z vězení utekl nebezpečný vrah Joe Carroll. Hardy s ním má nevyřízené účty, protože ho bodl do srdce a dnes žije jen díky kardiostimulátoru. Carrollovi se podařilo prostřednictvím internetu, ke kterému měl ve vězení přístup, získat a také ovládat řadu následovníků, kteří jsou pro něj ochotni vraždit. Policisté se rozhodnou chránit jeho poslední oběť, Sarah Fullerovou. Ta právě díky Hardymu útok přežila. Agent se vydává po stopě uprchlého vězně. Jeho nově získaným následovníkům, dvěma gayům ze sousedství, se podařilo zabít policistu a unést Sarah. Hardy sice najde Carrola, přichází ale pozdě, Sarah je už mrtvá. Ve vězení Carrol oznamuje Hardymu, že vše teprve začíná…

Český dabing:

Vysílání:

kód epizody epizoda premiéra – Nova repríza – Nova Cinema
1×01 Pilot pondělí 9. září 23:15 úterý 10. září 0:35
1×02 Chapter Two pondělí 16. září 23:15 úterý 17. září 0:15
1×03 The Poet's Fire pondělí 23. září 23:15 úterý 24. září 0:10
1×04 Mad Love   úterý 1. října 1:10

Diskuze /1

PecaCZE

Tak to mě teda dostalo :-D. Já myslel, že násilí je špatný jak Nova říkala. Ale asi to neplatí o filmech a seriálech jen o hrách ;-).

13.9.2013 | 17:11:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás