The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

S05E10: There in the Disappearing Light

S05E10: There in the Disappearing Light

Vedlejší škody… Klaus pomáhá Hope vypořádat se s její bolestí nezvyklým způsobem. Osoba z Elijahovi minulosti se na něj obrátí s prosbou o pomoc. Marcel se mezitím vypořádává s nočními upíry, zatímco Vincent se smiřuje s následku osudného rozhodnutí. Zajímavost: Tuto epizodu režíroval Daniel Gillies, představitel Elijaha.

sk
12.7.2018
770 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
olouch02

Joshe je mi líto a Elijah působí rezignovaně – kdyby to něčemu pomohlo tak si klidně vrazí kůl do srdce sám.

18.5.2021 | 19:16:35
Jiri007

Dobry díl, mrzi mě ale že zemřel Josh byl docela v pohodě, ale jsem rád že Hope zmasakrovala ty fanaticke upiry a Elijah a Antoinette jak měli ten proslov před nimi to fakt nemělo chybu a potom jak se loučili, mi jichy bylo lito protože když přišel o Hayley tak by si zasloužil štěsti a jsem rád že Hope Romanovi odpustila přece jen nebyl tak špatny, a jsem zvědav na Hope když spustila vlkodlači kletbu.

redaktor
15.12.2019 | 18:16:47
Dark Angel

Celkom vydarená epizóda. Nesmrteľný Josh, nad ktorým bola počas celého seriálu držaná ochrana ruka zomrel. Klobúk dole že toľko prežil. Pekne zakončená jeho linka a rovnako Ivy.

4.12.2018 | 17:49:52
Venda5N

Super díl! Já jsem spokojená. Ivy a Josh :-( ale došli klidu,což je + a Hope?? Wau! Klaus je miláček a Elijah si trochu napravil reputaci…

22.7.2018 | 11:41:21
AmandaClark

Super epizóda, Josha je mi ľúto a je ho škoda, ale inak veľmi zaujímavý dej. Som zvedavá ako to celé dopadne…

18.7.2018 | 4:59:22
KaraSnowAllen

Hope je příšerná postava, když byla malinká ok. Díl totálně o ničem, jakoby to už byl seriál o Hope, Declan je ale sympatická postava, jen moc nevím, k čemu tam je, jako taková připomínka Cami jakožto její bratranec? Ale beru ho. Josh byl fajn, ale neobrečela jsem ho, jsem ráda, že umřel a odešel za svým milovaným, na stejné místo podle mě půjdou i Klaus s Elijahem ve finále. Díl prostě jen výplnkový díl o ničem, prostě to už musí doklepat do konce.

16.7.2018 | 12:41:21
kristyn.g

jediné na čem to stojí jsou hlavní postavy které se tváří uplně stejně jako já když vidím kam to směřuje.. jen smutně čumí, plácají se odezdi ke zdi a nic, uplný rozpad originals, takhle to nemělo skončit, je mi jich vážně líto. Asi chtějí navodit porkačování k dalšímu seriálu, tak tam cpou další nové postavy, místo toho aby důstojně ukončili děje u našich hlavních hrdinů.

14.7.2018 | 9:44:07
BARBARKA

Dávám 80% z nostalgie a protože miluju Niklause. Jinak bych se jen opakovala, Plec to dovádí do absolutní katastrofy a ani Danielova režie to nemůže zachránit. Pořád tvrdím, že Hope je zkáza pro svou rodinu i pro seriál…Esther asi věděla, co tohle dítě způsobí, i když přinesla Niklausovi aspoň kousek štěstí, tedy pokud byla malá…Josh už taky raději umřel a šel za svou láskou, já být postavou v tomhle panoptiku, taky bych prchala pryč … kamkoli :-(

13.7.2018 | 10:08:09
OriginalHunter

4 epizody pred koncom .. a akože nuda o Hope bude Legacies ale toto je posledná séria Originals … čo je niekomu jedno a naschval ju kazí dakujem Julie Plec .. smrti bude ešte dosť kým to skončí Hope je vlk v dalšej časti určite umrie a v poslednej jej prepne a pozabíja všetkých ? :D :D

12.7.2018 | 23:48:28
Leuven

Proč? O ničem…pár dílů do konce a nuda. Obrázky z posmrtného života jako úlitba pro fanoušky.

12.7.2018 | 23:34:58
1

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama