The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

S05E13: When The Saints Go Marching In

S05E13: When The Saints Go Marching In

Vždy a navždy… Odhodlaný zachránit Hopin život, dá Klaus do pohybu plán, který změní životy rodiny Mikaelsonových navždy.

sk
2.8.2018
860 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Uchiha-Mariko

Nevím proč, je tento díl hodnocený jako nehorší. Přišel mi právě naopak jako nejlepší díl 5. série. Z toho loučení jsem měla sama slzy na krajíčku :(

10.7.2022 | 17:42:51
Strong

Anezves-Pravda:( kez pribudou za posledni roky akorat Van helsing coz se mi taky moc libilo ale na Originals a TVD to proste nema..ted jen doufat v nejaky navrat do Legacies ale Klaus a Elias to uz je passe asi:( Ale jsem rad za rebeku a Freyu aspon:))

16.12.2021 | 12:40:05
anezves

Finále bylo super, celá pátá řada mě docela bavila, věděla jsem co na konci přijde už dřív, protože jsem koukala na Legacies a zjistila jsem si konec TO. Ale i tak jsem to obrečela. Seriály jako TO a TVD už dneska moc nejsou, což je taky docela smutné :(.

27.1.2021 | 20:41:13
matoushr11

parada

8.1.2021 | 23:13:33
Jiri007

Dobrý díl na finale jedine co musím vytknout je to že nevím jestli Klaus a Elijah došli míru a taky mohli Elijahovi poskytnout na onem světě setkani s Hayley a Klause mohli dat po připadě s Cami, takhle nevím co se s nimi stalo to je jedine co bych vytknul, Rebeka tu byla perfektní i Kol, byt ale Rebekou tak bych si ten lek na upirstvi nevzal, chtěl bych žit věčně, libilo se mi že Klaus a Elijah měli možnost rozloučit se se všemi a hlavně rozhovor mezi Klausem a Hope byl emotivni a jsem rád že Klaus dostal možnost rozloučit se i s Caroline.

redaktor
16.12.2019 | 18:55:09
kara1959

Nemá náhodou vymřít celá linie upírů když umře původní Upír?

24.11.2019 | 22:18:24
PavlaVideová

celá pátá série je o tom, jak má každý v sobě 1/4 Prázdnoty a nesmí se k sobě přiblížit, musí být každý jinde ve světě, daleko od sebe, protože jakmile se sejdou a jedná se o pár desítek minut, tak všude lezou hadi, červi, padají kroupy, hoří voda, blíží se smrt Hope, naplňují se stará proroctví… atd, atd… takže zase ihned rozchod a zase co nejdále od sebe… a poslední díl ??? kdy mají v sobě K. a E. naopak každý 1/2 Prázdnoty, tedy o polovinu více, než předtím???, tak jsou spolu v M.F., v New Orleans, doma si povídají, vzpomínají na minulost, pohodička, mají rodinnou večeři, předúmrtní rozlučku, a všude klid a mír a nikde žádný hadi, červi..

12.3.2019 | 20:36:49
Sheeku

koukala jsem jen protože koukám teď na legacies. Kdysi jsem zkoušela na TO koukat, ale prostě mě to neoslovilo a strašně mi vadil Marcell teď jsem nekoukala na všechny díly chtěla jsem jen vědět děj a proč umřel Klaus a Hayley. Hope je super strašně mě baví a bylo mi líto, že Klaus pro ní tu už není. Každopádně celou 5 serii jsem shlédla no nic moc. Nejvíc co mě asi mrzí je, že neukázali jejich posmrtný život a tanec s Elijah a Hayley… Klaus vlastně umřel zbytečně mohl to vše převzít Elijah. Co už jinak mě to i bavilo a Marcell už mi nevadí s Rebekou se k sobě hodí, ALE neřekli jestli si lék vzal taky jestli spolu mají nějakou budoucnost no prostě je to takový ukously nedokončený a mám víc otázek než předtím..

11.3.2019 | 13:57:02
madcat

boží finále, jenom nechápu proč musel umřít i Klaus stačil by Elijah, který stejně umřít chtěl a Klaus mohl být s Hope a Caroline

6.3.2019 | 16:14:39
Dark Angel

Posledná séria bola o ničom. Fakt to malo skončiť 4. Nakoniec som to dopozeral ale nebolo to už ono. Za to že to bol skvelý seriál a za dobrý koniec pre Rebekhu a Kola davam 100%

27.12.2018 | 14:51:16

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama