The Originals S05E13: When The Saints Go Marching In

S05E13: When The Saints Go Marching In

S05E13: When The Saints Go Marching In

Vždy a navždy… Odhodlaný zachránit Hopin život, dá Klaus do pohybu plán, který změní životy rodiny Mikaelsonových navždy.

cz sk
2.8.2018
860 000
43 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl na finale jedine co musím vytknout je to že nevím jestli Klaus a Elijah došli míru a taky mohli Elijahovi poskytnout na onem světě setkani s Hayley a Klause mohli dat po připadě s Cami, takhle nevím co se s nimi stalo to je jedine co bych vytknul, Rebeka tu byla perfektní i Kol, byt ale Rebekou tak bych si ten lek na upirstvi nevzal, chtěl bych žit věčně, libilo se mi že Klaus a Elijah měli možnost rozloučit se se všemi a hlavně rozhovor mezi Klausem a Hope byl emotivni a jsem rád že Klaus dostal možnost rozloučit se i s Caroline.

redaktor
16.12.2019 | 18:55:09
kara1959

Nemá náhodou vymřít celá linie upírů když umře původní Upír?

24.11.2019 | 22:18:24
PavlaVideová

celá pátá série je o tom, jak má každý v sobě 1/4 Prázdnoty a nesmí se k sobě přiblížit, musí být každý jinde ve světě, daleko od sebe, protože jakmile se sejdou a jedná se o pár desítek minut, tak všude lezou hadi, červi, padají kroupy, hoří voda, blíží se smrt Hope, naplňují se stará proroctví… atd, atd… takže zase ihned rozchod a zase co nejdále od sebe… a poslední díl ??? kdy mají v sobě K. a E. naopak každý 1/2 Prázdnoty, tedy o polovinu více, než předtím???, tak jsou spolu v M.F., v New Orleans, doma si povídají, vzpomínají na minulost, pohodička, mají rodinnou večeři, předúmrtní rozlučku, a všude klid a mír a nikde žádný hadi, červi..

12.3.2019 | 20:36:49
Sheeku

koukala jsem jen protože koukám teď na legacies. Kdysi jsem zkoušela na TO koukat, ale prostě mě to neoslovilo a strašně mi vadil Marcell teď jsem nekoukala na všechny díly chtěla jsem jen vědět děj a proč umřel Klaus a Hayley. Hope je super strašně mě baví a bylo mi líto, že Klaus pro ní tu už není. Každopádně celou 5 serii jsem shlédla no nic moc. Nejvíc co mě asi mrzí je, že neukázali jejich posmrtný život a tanec s Elijah a Hayley… Klaus vlastně umřel zbytečně mohl to vše převzít Elijah. Co už jinak mě to i bavilo a Marcell už mi nevadí s Rebekou se k sobě hodí, ALE neřekli jestli si lék vzal taky jestli spolu mají nějakou budoucnost no prostě je to takový ukously nedokončený a mám víc otázek než předtím..

11.3.2019 | 13:57:02
madcat

boží finále, jenom nechápu proč musel umřít i Klaus stačil by Elijah, který stejně umřít chtěl a Klaus mohl být s Hope a Caroline

6.3.2019 | 16:14:39
Dark Angel

Posledná séria bola o ničom. Fakt to malo skončiť 4. Nakoniec som to dopozeral ale nebolo to už ono. Za to že to bol skvelý seriál a za dobrý koniec pre Rebekhu a Kola davam 100%

27.12.2018 | 14:51:16
marcoz

Posledná časť slabota… tak tlačili na pílu s tými akože emóciami, že to celé vyznelo prehnane pateticky… škoda

13.10.2018 | 13:20:51
Jana13.13

Nemůžu si pomoct, seriál se nejvíc držel nahoře do konce třetí série, to jsem se fakt každý týden těšila na novou epizodu jak malá, čtvrtá série pro mě byla absolutním zklamáním a co se týče páté… na rovinu nebylo to už zkrátka ono a dokoukat to konečně do konce mi chvíli trvalo, ale vzhledem k tomu, že jisté místo TO v mém srdci mají, musím dát za poslední epizodu plný počet. Smrt těch dvou mě mrzí a štve, ale zároveň vím, že to pro ně byl nejlepší konec, jaký mohli mít. Jen výtka za to, že nám neukázali jejich posmrtný život. Always and Forever <3

1.9.2018 | 12:56:52
Kon111

Shrnula bych to takhle : V páté sérii se v podstatě nic nedělo ,ale když se něco dělo ,tak to tylo přinejmenším nadmíru blbé,nelogické,u­bohé a další slovíčka by se také našla .Dále bych podotkla ,že toto asi není ta rodina původních ,kterou jsme do této doby znali (třeba je to alternativní vesmír) ,většinu charakterů naprosto zničili .Mám spoustu dalších námitek a poznámek ,ale už to asi nechám být ,protože se začínám připomínáním této série rozčilovat :) :) :) .......... je to smutné

20.8.2018 | 19:22:10
Dana Fana

Absolutna katastrofa cela 5. seria! Tie predchadzajuce som si pozerla aj viac krat, ale tuto NIKDY VIAC. Zle nedobre som zacala sipit uz ked zabili Hayley, potom nasledoval Josh a pravdu povediac od toho momentu som ocakavala, ze to skonci katastrofalne. Som jedina, koho napadlo, ze im na povale lezi uspata „mrtvolka“ Klasuovej sialenej rysavej byvalky, do ktorej by temnotu mohli nasmerovat a potom ju bez vycitiek svedomia odprasknut???? A na Legacies sa mozem zvysoka vykaslat, uz tam nebudu Klaus a Elijah, ktori to vsetko drzali nad vodou. To najhorsie ukoncenie serialu, ake som kedy videla.

12.8.2018 | 0:43:42

Stav překladu

Epizoda S05E13: When The Saints Go Marching In

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Moreene

Korekce: @LadyAlex

Připravujeme verze The Originals:

  • The Originals – 05×13 – When The Saints Go Marching In.AMZN.WEBRip-NTG

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás