The Originals Co nás čeká v 10. - 12. díle?

Co nás čeká v 10. - 12. díle?

Co nás čeká v 10. - 12. díle?

V příštích dílech bude Vincent zlobit, bude se hledat Rebekah a Hayley s Jacksonem podstoupí podivný svatební rituál.


5 0
17.1.2015

10. Gonna Set Your Flag on Fire

Datum premiéry: 19. ledna 2015

Vincent je na svobodě, proto Klaus zavede Cami do bezpečného domu, když je s Hayley na cestě domů. Jackson a Hayley vymyslí plán k přinucení spolupráce vlkodlaků a upírů. Když se uvažuje o příměří, tak začne stoupat napětí, protože se objeví Vincent, který začne čarovat zaklínadlo. Elijah je čím dál víc nervóznější, když se Rebekah neukáže v bezpečném domě, proto říká Klausovi, aby našel Kaleba a získal od něj informace. Rebekah se obrací na Cassie, kterou žádá o pomoc, když se objeví v pasti uprostřed blázince.


11. Brotherhood of the Damned

Datum premiéry: 26. ledna 2015

Vincent získává velkou moc a vytváří komplikované kouzlo, které mu umožní, aby měl převahu nad bratry, čímž se mu podaří uvěznit Klause a Elijahu. Kaleb má ty stejné problémy, proto se Davina rozhodne jít Původním na pomoc. Marcel snaží uklidnit skupinu trpících upírů a během toho vzpomíná na dny z první světové války. Hayley se ocitne v problémech, když se dozví, že se musí s Jacksonem podílet na velmi netradičním rituálu před jejich svatbou.

12. Sanctuary

Datum premiéry: 2. února 2015

Rebekah začne intrikovat s neznámou dívkou, která se jako nová objeví v blázinci. V zátoce chce Hayley říci Jacksonovi tajemství, které v sobě už nějakou dobu drží. Během toho se dozvědí o manželském rituálu, který musí dokončit. Klaus směřuje do zátoky, aby ukončil tento rituál, a přitom narazí na Jacksonovu babičku, Marii. Vincent hodlá odhalit Klausovo tajemství. Davina zjistí, že Josh a Marcel jsou v nebezpečí, proto požádá Kaleba a Aidena, aby je zachránili.

Diskuze /1

Malakajka

Titulky už jsem hotové na tomhle odkaze: http://cwzone.cz/…/detail/2119?…

21.1.2015 | 10:27:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
8%
283 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás