The Originals Eva Sinclair

Eva Sinclair

Eva Sinclair

Zlá čarodějka, nová tělesná schránka Rebeky Mikaelson.

Sezóny 2
2014 - 2015

Eva Sinclair pochází z čarodějnické rodiny Sinclair z New Orleans. Je divoká, temperamentní a nevypočitatelná. Když byla mladá, tak se poznala s čarodějem Vincentem Griffithem, se kterým měla velmi romantický vztah. Později se dokonce vzali.

Kolem roku 2011 se začaly v New Orleans ztrácet děti, které pocházely z rodin čarodějů. Místní coveny po nich začaly pátrat a podařilo se jim zjistit, že za únosy stojí Eva Sinclair. Ta je unášela kvůli tomu, aby z nich mohla vysát energii, čímž by se zvětšila její síla.


Eva byla za své činy zavřena do domu pro čarodějky, odkud se žádná čarodějka nemůže dostat. Vincent se na ni pokusil zapomenout a začal žít život na vlastní pěst. Brzy po jejím pobytu v domě pro čarodějky se s Evou něco stalo. Někdo do ní umístil duši Rebeky Mikaelson, která tak získala novou tělesnou schránku. Díky tomu se v seriálu nesetkáváme s Evou Sinclair, ale s Rebekou.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás