The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Eva Sinclair

Eva Sinclair

Zlá čarodějka, nová tělesná schránka Rebeky Mikaelson.

Sezóny 3
2014 - 2017

Eva Sinclair pochází z čarodějnické rodiny Sinclair z New Orleans. Je divoká, temperamentní a nevypočitatelná. Když byla mladá, tak se poznala s čarodějem Vincentem Griffithem, se kterým měla velmi romantický vztah. Později se dokonce vzali.

Kolem roku 2011 se začaly v New Orleans ztrácet děti, které pocházely z rodin čarodějů. Místní coveny po nich začaly pátrat a podařilo se jim zjistit, že za únosy stojí Eva Sinclair. Ta je unášela kvůli tomu, aby z nich mohla vysát energii, čímž by se zvětšila její síla.

Eva byla za své činy zavřena do domu pro čarodějky, odkud se žádná čarodějka nemůže dostat. Vincent se na ni pokusil zapomenout a začal žít život na vlastní pěst. Brzy po jejím pobytu v domě pro čarodějky se s Evou něco stalo. Někdo do ní umístil duši Rebeky Mikaelson, která tak získala novou tělesnou schránku. Díky tomu se v seriálu nesetkáváme s Evou Sinclair, ale s Rebekou.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama