The Originals Kol Mikaelson

Kol Mikaelson

Kol Mikaelson

Vzpurný Původní upír, který je už pár let mrtvý.

Sezóny 4
2013 - 2017

Kol Mikaelson je členem Původních upírů, kterými se v 10. století stala celá rodina Mikaelsonů. Kol je ze všech Původních upírů nejmladší, rád je vzpurný a svým způsobem nenávidí svého nevlastního bratra Klause.

Právě Klaus ho ještě před děním seriálu The Originals probodl dýkou, která byla potřena popelem z Bílého dubu. Kol tak musel strávit 100 let v rakvi. Když je pak osvobozen Elijahou, tak opět začne tropit potíže. I možná díky tomu se brzy setkal se svou smrtí.


Později se jeho matce podařilo získat kontrolu nad jinou tělesnou schránkou, proto ovládla i dva mocné čaroděje města New Orleans a dala do nich duše Kola a Finna. Kol ovládl tělesnou schránku jistého Kaleba Westphalla, o kterém nic nevíme. Během toho, co byl v jeho těle, se zamiloval do Daviny Claire.

Kol Mikaelson je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Michaela.Štěpánová

Brilliant – říkala jsem s přesně to samé :( v TVD bezvadný, takový drsňák, tak jsem čekala, že v TO bude podobný, ale ono ne :O vážně slabota, ale herce mám ráda, takže 80%

7.7.2016 | 22:11:18
Brilliant

Jsem v rozpacích, v TVD byl opravdu božský, ale v TO to je slabota. :) Tak snad v další řadě :D

7.7.2016 | 15:35:42
2

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás