The Originals Upoutávka ke dvanácté epizodě Voodoo Child

Upoutávka ke dvanácté epizodě Voodoo Child

Upoutávka ke dvanácté epizodě Voodoo Child

Prázdnota se tentokrát zaměří na nejzranitelnějšího z Mikaelsonů, Vincent věří, že bude schopen obrátit Prázdnotinu černou magii proti ní a Sofya se konečně probrala, ale nemá dobré zprávy.

20 0
13.6.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Alisanti

To jsem teda zvědavá, co má Hayley v plánu. Opustit celou rodinu, když už teď Hope všechny zbožňuje? Brzo si uvědomila, že nejsou úplně normální rodinka :D. 5 let se je snažila přivést k životu, udělala hodně ošklivejch věcí a až teď jí došlo, co jsou všichni zač? Včetně jí? Pfffff, na facku ta holka.. Vyrůstala jako sirotek, najednou má velkou rodinu a furt všechno špatně!

#2 GingerGin #6 Car
14.6.2017 | 12:41:26
GingerGin

#1 Alisanti: Jo, mi leze na nervy čím dál tím víc :/ Mám pocit, že se chová úplně stejně jako ostatní. Najednou si uvědomila, že Elijah skrývá za tím svým „oblekem“ montrum, že se vymlouvá, že všechno co udělal zlého bylo pro rodinu…Ale ona je přitom úplně stejná. Jak sama řekla, těch pět let udělala dost špatných věcí, aby ochránila Hope, byla nemilosrdná…Ale udělala to pro Hope. Takže zatímco Elijah to skrává za tím oblekem a větou „pro rodinu“, ona dělá úplně to samé, ale skrývá ta za maskou starající se matky. Já nekritizuju to, že chce ochránit vlastní dceru. To chápu. Ale pak by si měla uvědomit, že v tomhle se prostě od nich nelyší…

A dost by mě zajímalo, co měla tou poslední větou v minulém díle na mysli…

  1. mě napadá, že si snad uvědomila, že prostě ani ona není pro Hope tím nejlepším příkladem a že by malá měla žít daleko od toho všeho, žít vlastní život a sama se rozhodnout, co dál…A pošle ji k Rickovi do školy. To by mi připadalo jako nejrozumnějším a nejméně pokrytecké řešení.

b)Rozejde se s Elijahem…Tomu zatím všechno nasvědčuje, ale tak nějak nechápu, k čemu jí to bude dobré. Stále to bude strýc Hope, stále bude její rodina…A navíc Stále bude mít v rodině i Kola (sám několikrát přiznal, že býval dost velký psychpat), Beccu (ani ona nebyla nikdy rozvna milosrdný andílek) a Klause (tak asi netřeba nic dodávat). No a samozřejmě i sebe, a jak sama řekla, vlastně je taky monstrum.

  1. Ta nejhorší varianta, že prostě sebere Hope a odvede ji od rodiny, která je podle ní tak zkažená. Sama rozhodně, co je pro malou nejlepší. Upřímně, jestli udělá tohle, tak asi s tím seriálem končím. Protože to už by bylo fakt moc :/
#3 Alisanti
14.6.2017 | 14:23:18
Alisanti

#2 GingerGin: Nejvíc se přiklánim k variantně C. Určitě bude chtít s Hope na začátku další epizody odejít, ale zkomplikuje to fakt, že je v ní Prázdnota. Nějak mám pocit, že pro její záchranu někdo umře a docela to vypadá na Freyu. Těžko říct.. V poslední epizodě skoro vůbec nebyl Klaus, to mě celkem štve, ale zase se mi líbilo, že dal Kolovi šanci na novej život (s dvakrát zabitou pipinkou :D). Někde jsem četla, že Joseph nepodepsal účast na další sérii!!!! Wtf??? Jakože v TVD to začlo a skočilo Stefanem, takže v TO bude mít Klaus stejnej osud?

#5 GingerGin
14.6.2017 | 14:53:00
Dark Angel

Vyzerá to byť husté :D Sofya bude späť a Hollow v tele malej Hope… Moc teším na novú časť :)

14.6.2017 | 16:20:17
GingerGin

#3 Alisanti: Joseph prý právě snad podepsal. Takže ten yb snad umřít neměl. Freya mě taky napadla, ale nevím, jestli by zabili zrovna sestru, která se je 1000 let snažila najít. Na začátku poslední epizody je něco jako „the end of the always and forever“ takže já si spíš myslím, že to bude někdo z trojice Recca, Elijah, Klaus. To ti tři si tohle jako první přísahali. A momentálně mi to nejvíce sedí na Beccu, tak jsem zvědavá…

14.6.2017 | 17:22:12
Car

#1 Alisanti: souhlasimm…

17.6.2017 | 0:27:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
8%
283 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás