The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 651×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

S07E22: Gods & Monsters

S07E22: Gods & Monsters

Přes veškeré úsilí pomoci Bonnie, která čelí trýznivému dilema, zjistí Damon, Enzo a Caroline, že se jejich možnosti zužují, a proto je třeba udělat drastická opatření. S jejich jedinou nadějí na záchranu přítele uvnitř Zbrojnice, se Stefan obrátí na Caroline s tím, že budou možná potřebovat pomoc od Alarica a jeho dvou dcer. Enzo se snaží zabavit Bonnie tím, že ji zavede zpět do chaty, ale když se jeho plán náhle změní, bude to Damon, kdo učiní konečnou oběť, aby zachránil své nejbližší přátele.

cz sk
13.5.2016
1 040 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael A. Allowitz
Scénář: Brian Youngs
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), Chaka Desilva (šaman), Ana Nogueira (Penny Ares), Aisha Duran (Virginia), … Foto: CW

Trailer k dvaadvacáté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mečislava

Celá série mi přišla zbytečná. Přiznávám, že jsem si myslela jak mě bude Elena chybět, ale vůbec. Jen mám pár připomínek. Jak je možné, že se všichni smířili s tím, hlavně Bonnie a Damone, že Elenu neuvidí 70 let. Kdyby se Nina nerozhodla odejít tak všichni budou hledat jak kouzlo prolomit. To mě k postavám nesedělo. To asi celé.

14.1.2018 | 10:34:24
SaDiablo

Jako bych tohle viděla milionkrát… Damon a Enzo záporáci…

11.8.2016 | 2:17:29
Adeleine95

Tenhle seriál mě už fakt nebaví .

13.7.2016 | 19:39:05
Teatrisa

Podle mě ten příběh šel do háje. Sice jsem Elenu jako hl. hrdinku ráda neměla, ale bez ní mi to prostě nesedlo. Sedla mi v 7 sérii hodně Ryana, bohužel je mrtvá, to mě zklamalo. Jak už jsem tu četla, nebýt tam Damon asi už to taky nezapnu. Některé seriály by prostě měly už končit, třeba TVD zrovna v dobu kdy Elena ulehla k spánku minimálně 70 let.

25.6.2016 | 11:36:04
Akara

Sedmá série byla super. Taky hlavně proto, že tam nebyla Elena :D. Bylo fajn, když se projednou netočilo všechno kolem ní. Super byly taky skoky časem, sice z toho byl člověk občas zmatený, ale aspoň to bylo něčím ozvláštněný. Škoda Ryany, ta byla super a i Matta mám ráda (jako jediná asi :D) Ale je fakt, že když nechce být zapletený do nadpřirozena, tak ať prostě odjede. A ta Penny mi děsně moc připomíná Emilii Clarke. Jinak je celkem škoda, že všechny vedlejší postavy, které se tam kdy objevili, tak umřeli. Kromě toho Enza, ten se ještě drží.

19.6.2016 | 17:31:46
davidovechkin

Slabší finále, jak to skončilo se mi moc nelíbilo a záporák na příští sézonu, no jsem zvědavej, ale fakt už bych ten seriál ukončil, protože to nic novýho už dát nemůže

13.6.2016 | 11:55:23
JustEllie

Všimli jste si, že jediná postava, která zatím vydržela je Enzo ? Všechny vedlejší jsou pryč, pochcípaly, nebo náhle zmizely? Docela mě to mrzí…za tu dobu jsem měla hodně oblíbenců z vedlejších rolí, ale už se nikdy neobjevily -.- Říkala jsem si, že 7 série stojí za houby…až na poslední díl :D Ten konec prostě…Damon nikdy nebyl lepší. Doufám, že bude 8 série aspoň trochu zajímavá a Plecka to nějak dá dohromady. 7 série stojí s prominutím na Hovno

22.5.2016 | 21:30:47
nakao

už jsem opravdu otrávená, hroznej díl, pořád to samé dokola… naprosto vůbec nejsem zvědavá, co se bude odehrávat na podzim, kdybych neměla nutkání dokoukávat dlouho rozkoukané, tak už jsem dávno dropla

21.5.2016 | 22:38:58
Nixinka

Enzo a Damon zase spolu, super!!! Stefan mi prúdi nervy. Tie dve malé boli roztomilé :)… Normálne som si myslela, že sa to prelomí a s Enzom bude koniec alebo s Mattom, no to sa bohužiaľ nestalo. :D Séria sa mi páčila, bez Eleny to nabralo niečo nové. Nemuseli ju spomínať ani vôbec. Chcelo by to v pokračovaní niečo takéééé, čo nás zosadí zo stoličiek, pretože táto rada sa viazla pre mňa slabším a chaotickým príbehom.. :). Avšak nebudem klamať, nebyť Damona tak TVD už nezapnem. Hádam seriál ukončia 8. sériou..

21.5.2016 | 2:30:19
DelenaForever

úžasný díl,těším se na podzim :3

17.5.2016 | 17:45:44
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama