The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

S08E00: Forever Yours

S08E00: Forever Yours

Po osmi nádherných letech se The Vampire Diaries blíží k dramatickému a epickému konci. Tato hodinová retrospektivní epizoda bude plná rozhovorů se současnými, ale i minulými herci, kteří si v seriálu zahráli nějakou postavu. Nebude chybět ani rozhovor s výkonnými producenty Julii Plec a Kevinem Williamsonem. Uvidíme také záběry ze zákulisí z poslední sezóny a několik zvláštních momentů, které se za těch osm uplynulých let udály

sk
10.3.2017
1 070 000
41 minut

Základní info:

Účinkují: Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice Accola, Matt Davis, Michael Malarkey, Nina Dobrev, Steven R. McQueen, Zach Roerig, Michael Trevino, Julie Plec, Kevin Williamson, … 


Foto: CW

Trailer k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adelayda

Řekne mi někdo jak se to zapíná?

5.2.2023 | 23:34:22
Damon girl

kde si mám najít forever yours na stáhnutí?na ulož to to není

8.7.2017 | 18:33:30
Pauluška

Tento seriál som občas milovala, občas nenávidela a sem tam si pri ňom aj poplakala. Je smutné, že naozaj skončil, aj keď všetko raz skončiť musí. Tento špeciál je akoby dôkazom, že už je naozaj koniec. Bola to pekná bodka po všetkých tých rokoch a skutočne sa mi aj slzičky skotúlali.

16.3.2017 | 12:35:21
hanach80

Nádherné ohlédnutí.

14.3.2017 | 15:14:17
Venda5N

Krásný průřez těmi osmi lety :-) (y) a Lucka29 Katherine zestárla protože Silas z ní ten lék vysál a jí dohnalo těch 500 let. Stefan říká v poslední epizodě že dal Damonovi svůj lék, že by stejně zestárl a rychle umřel a proto to byl on kdo šel skoncovat s Katherine. Elena ho v sobě měl jen rok nebo dva…ani ne,takže pohoda a Damon ho v sobě měl až do smrti a zestárnul tedy přirozeně s Elenou.. I když na konci je ukázali v posmrtném životě stejně staré..což je klišé,které jsem jim ale odpustila ;-)

11.3.2017 | 23:07:38
Lucka29

Mě by zajímalo proč vlastně Katherine zestárla, když jí dala Elena lék.. zato Stefan nebo Damon ne? :D

11.3.2017 | 22:41:29
227petr

Krásná vzpomínková epizoda. Po zhlédnutí mám chuť pustit si celé TVD od začátku a vychutnat si fantastický seriál znova.

11.3.2017 | 15:37:08
mima33

Presne ako tu píšu ostatní – viac BTS, viac záberov z posledného dňa natáčania. Príliš opakovali scény zo seriálu, mohli to radšej nahradiť tým, čo sme ešte nevideli, ale inak som spokojná. Celkom príjemné zhrnutie celých ôsmych rokov.

11.3.2017 | 13:32:56
Andie24

Mě chyběli behind the scenes, takové které prostě na netu neseženeme a další chvilky před natáčením apod.. ale to by to muselo mít asi 5 hodin :D Což bych zvládla se na to koukat, né že né :D klidně i víc záběrů z té jejich rozlučkové párty a celkově, to by mě potěšilo víc. Ale i přesto to byla nádherná tečka za tím vším! Díky!

11.3.2017 | 11:53:15
KackaEsh

Zapla jsem to jen proto,že jsem čekala na poslední díl a upřímně jsem čekala,že jen dají dohromady oblíbené scény,co už měsíce kolují na fb. Překvapili mě příjemně,bylo super sledovat shrnutí těch osmi let.Škoda,že trochu upozadili Katherine.Stojí to za shlédnutí :)

11.3.2017 | 9:50:59
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama