The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Joseph Morgan mluví o léku a spinoffu

Joseph Morgan mluví o léku a spinoffu

Hlavní představitel antagonisty Klause, Joseph Morgan, se před zítřejší epizodou rozpovídal o léku na vampirismus a o případném připravovaném vlastním seriálu zaměřeném na Původní upíry.

2 0
14.2.2013

V zítřejší epizodě je Klaus pořád uvězněn v Elenině domě, zatímco pátrání po léku na ostrově Nova Scotia pokračuje. „V tuhle chvíli je tou jedinou osobou, která jim může pomoct rozluštit kód na meči a tetování a zjistit, kde lék je. Tyler a Caroline se z něj snaží získat potřebné informace a on, jako obvykle, zbožňuje, když se může k ostatním chovat nadřazeně. ‘Jo, mám tu informaci. Možná by jste měli žadonit,‘“ říká Morgan. „Připadá mi, jako by to byla epizoda z 24 hodin. Zbývající postavy jsou někde tam venku a dobývají se do nějakého skladiště, nebo tak něco, a my jsme ti na ústředí, kde sedíme za počítači a říkáme něco jako ‚Zrovna to nahráváme na satelit.‘ Takový z toho mám pocit.“

Nikdy jsme vlastně pořádně nezjistil v jaké formě lék je a kolik upírů si ho může vzít. To se vzápětí změní: „Bude to mnohem jasnější,“ říká Morgan. „Dozvíme se mnohem víc o pravidlech, které s lékem souvisí.“ A budeme se moci těšit i na něco dalšího: Klausovo uvěznění ho zanechá pochopitelně naštvaného: „Zabili jeho bratra, přímo před ním, viděl to na vlastní oči. A k tomu ještě navíc strávil Tyler poslední dvě epizody tím, že se mu posmíval. Nevím, jestli to bude tak pompézní jako zabití 12 hybridů starodávným mečem, ale rozhodně bude prahnout po pomstě.

Ohledně epizody, která bude vysílaná 25. dubna a zároveň bude sloužit i jako zadní dvířka k potenciálnímu spinoffu odehrávající se v New Orleans, která se soustřeďuje na Původní rodinu (mezi další herce patří třeba Daniel Gillies a Claire Holt). Morgan prozradil, že 11. března odjíždí natáčet do Big Easy. (Pokud se seriál uskuteční, kvůli případným crossoverům se bude natáčet primárně v Atlantě.) “Děsím se, že řeknu něco, co nemám,” přiznává, “ale jsou obrovské, opravdu ohromné změny a odhalení, které změní naše postavy navždy… Uvidíme několik jeho senzačních momentů zranitelnosti, ale taky je, to přísahám, drsňák. Bude ještě mnohem víc super, než kdy předtím.

Klaus se vrací do New Orleans, města, které sám pomohl vybudovat, aby našel svého chráněnce Marcela (Charles Michael Davis), městského neoficiálního krále. „Bylo by hezké kdyby jsme aspoň naťukli možnost vidět Klause v nevýhodě, jako někoho, komu chcete fandit,“ říká Morgan. „V L.A. jsem s ním hrál poker, takže ho tak trochu znám. Vlastně mě párkrát obral o peníze,“ prozrazuje Morgan s úsměvem. „Je moc dobrý pokerový hráč. Psal mi, když byl na konkurzu. Jsem nadšený, že budem hrát spolu, protože mi přijde, že znám dynamiku, která mezi námi funguje. Je fajn vědět, že i něco dalšího funguje stejně dobře, jako můj vztah Gillesem.

Mohlo by vás zajímat:

Novinky ze světa seriálu The Originals #1
Novinky ze světa seriálu The Originals #2

Zdroj: CW

Diskuze /1

Anabel

„Bylo by hezké kdyby jsme aspoň naťukli možnost vidět Klause v nevýhodě, jako někoho, komu chcete fandit,"…ale já mu fandím už od 19. ep. 2. serie :D

14.2.2013 | 20:05:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama