The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Možný spin-off o Původních upírech?

Možný spin-off o Původních upírech?

Hollywoodreporter zveřejnil zajímavou zprávu ohledně možného nového seriálu, který by byl spin-offem k The Vampire Diaries a točil by se kolem Klause a dalších původních upírů.

0 0
12.1.2013

Epizoda z pera výkonné producentky Julie Plec, která by se do vysílání měla dostat 25. dubna, by měla zároveň sloužit i jako zadní dvířka k potenciálnímu novému seriálu, který by se zaměřil na Původní upíry, v čele s Klausem. V této epizodě, se totiž Klaus vrací do francouzské části New Orleans, nadpřirozeného místa, které sám před staletími pomohl vybudovat a setkává se zde se svou dřívější ďábelskou chráněnkyní Marcel. Phoebe Tonkin si zde zopakuje roli vlkodlačice Hayley.

Julie Plec dohlíží na spin-off ve spolupráci s Lesliem Morgensteinem z Alloy Entertainment a Ginou Girolamo jako výkonnými producenty.

Ohledně Klausova vývoje řekla Plec TVLine, že „pořád bude velmi komplikovanou postavou. Stejně jako Damon v prvních sériích, když se bude cítit přitlačený ke zdi, ostře se ohradí, a to velmi ničivým způsobem. Je velmi těžké mu to odpustit. A přesto, Klausovo spasení jako postavy je něco, o čem jsme do budoucna hodně mluvili.“

Co si vy myslíte o novém spin-offu? Přivítali byste nový seriál, který by dělal Upířím deníkům společnost? Hlasujte v anketě.

Zdroj: CW

Diskuze /10

TNoty

mohli by tam obsadit i Iana a budu věrný divák :)

12.1.2013 | 21:15:03
Anabel

Mě to přijde takové divné, jako že, nevím, prostě divné :D. Jako typu"tenhle seriál se osvědčil, původní jdou na dračku, tak z toho něco vytřískáme." Bojím se, že to nebude dobré, ale dívala bych se na to a zjímalo mě to :D Mám z toho prostě smíšené pocity! :D

12.1.2013 | 21:59:01
TNoty

jako jo no…se chce zase někdo přiživit na něčem co se chytlo :D klasika,mě to ani nepřekvapuje :) já to spíš myslela tak,že se ráda kochám pohledem na Iana ;)

12.1.2013 | 22:07:46
teri33

Taky z toho mám smíšený pocity…ale asi bych se na to dívala, kdyby to teda natočili. Jen doufám že J.Plec v tom nevidí zase nějakou příležitost a neřekne si „TVD můžou běžet jakoukoliv cestou, hlavní je novej seriál o Původních…“ byla bych ráda kdyby dokončila to, co začala a aspoň nějak smysluplně…

12.1.2013 | 22:23:54
kllenka

taktéž mám smíšené pocity,..TNoty:dle mě Iana tam moc vidět nebude. :o( A jak píše teri33, jsem zvědavá jak to dopadne v TVD. Chci vidět pěkný konec, když už tak dlouho na to koukám a zatím jen v něj doufám. Seriál o Původních, asi dobrý nápad, ale na mě moc brzy…

13.1.2013 | 8:29:19
ducki

Aneb jak jinak říci: Zvorala jsem TVD jak jsem mohla teď ke konci a nevím jak z toho ven, takže Vám předhodím něco, co Vám odvede pozornost a já TVD zametu pod koberec… bože ať se ta Plec jde bodnout…

15.1.2013 | 14:17:25
Klarolineforever

Kraviny patří do kravína! :DTaky mi to příjde divné, proč to k sakru nemůžou dát do jednoho seriálu!

15.1.2013 | 16:23:13
tom99

Já říkám: proč ne :-) Současná doba je taková, jaká je a to neustálé propojování filmů/seriálů začíná být běžná věc. Máme tedy přece skvělé Avengers, v budoucnu nás čeká Justice League, nový Star wars budou také propojeny s jinými filmy, X-meni od Foxů budou ve stejném vesmíru jako Fantastická čtyřka, tak proč ne. Zatím to funguje na jedničku, takže já jsem klidně pro nový seriál o Původních upírech. Jen bych možná upravil trochu žánr a seriál bych vyprávěl trošku jiným duchem. Přece jenom, když se koukáte na seriál od stanice CW, tak prostě poznáte, že to je seriál od CW – párty v každém díle, postava změní svůj názor 100× během jednoho dílu atd.

TNoty: Na Iana zapomeň, jak by asi mohl být v seriálu o Původních, když víme, že v minulosti se s nikým nesetkal :-) I když všechno je možný…

#10 Kwiky
webmaster
15.1.2013 | 16:33:54
evice

já teda budu určitě radši, když vznikne nový seriál o původních upírech, než aby to Plec cpala do TVD. Jako samostatnej seriál to bude mít své hlavní postavy i děj, který s TVD musí souviset jen okrajově. Pokud seriál bude, tak určo budu koukat :-)

18.1.2013 | 22:27:45
Kwiky

#8 tom99: Souhlasím se vším! :D

4.2.2013 | 1:48:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama