The Vampire Diaries (Upíří deníky) Paul Wesley potvrdil, že si s Ninou Dobrev nerozuměli

Paul Wesley potvrdil, že si s Ninou Dobrev nerozuměli

Paul Wesley potvrdil, že si s Ninou Dobrev nerozuměli

Už víme, že si na začátku natáčení seriálu The Vampire Diaries představitelka Eleny a představitel Stefana nerozuměli. Co říká herec Paul Wesley na to, že se s Ninou Dobrev zpočátku nemuseli, se dočtete v článku.

7 0
24.8.2019

V červnu jsme vás informovali o tom, že Nina Dobrev neměla zpočátku Paula Wesleyho ráda. Bylo to hlavně kvůli tomu, že spolu trávili až příliš času. Paul, který ztvárnil Stefana, nedávno potvrdil, že si s Ninou vůbec zpočátku nerozuměli. Navzdory tomu se z nich však stali dobří přátelé.

Herec na začátku srpna potvrdil, že si s představitelkou Eleny v prvních letech vůbec nesedli a neustále si lezli na nervy. Nakonec se z nich však stali přátelé, takže má tento jejich vztah svůj šťastný konec. Dnes je všechno tedy už jen minulostí a od té doby, co byl v roce 2017 seriál ukončen, jsou ti dva i nadále v kontaktu.


(Paul potvrdil, že Nina mluví pravdu; Foto: CW)

„Někdy, když s někým neustále pracujete už několik let, tak prostě neoceníte toho člověka jako osobnost. Jste vyčerpaní a unavení,“ svěřil se Wesley. „Mnoho mých přátelství začalo podobně, také mi na začátku někteří lidé nesedli, ale pak mě překvapili. Ve vztahu je třeba nějakého vývoje.“

„Co Nina říkala, je naprostá pravda. Teď jme dobří přátelé a pořád spolu mluvíme. Ale když jsme začali natáčet The Vampire Diaries, tak jsme si vůbec nesedli. Nevycházeli jsme spolu. Prostě jsme nebyli naladěni na stejnou vlnu. Fanoušci by to nepoznali, ale v podstatě jsme doháněli jeden druhého k šílenství, avšak po několika sériích, jsme se začali mít rádi,“ dodal Paul.

(Fanoušci by nepoznali, že se za vší tou vášní skrývá nenávist; Foto: CW)

„Teď ji zbožňuju a ona zase mě, ze všech herců ze seriálu mluvím právě s ní nejčastěji. Myslím, že to lidi překvapilo hlavně proto, že přátelství bylo pilířem naší love story. Museli si říkat, jak je to možné, že jsme se zpočátku nesnášeli.“ Všechno zlé je tedy pro něco dobré a Nina s Paulem dokázali podat i navzdory svým neshodám ty nejlepší herecké výkony.

Zdroj: ScoopSquare24

Diskuze /5

bloody_maniac

jsem ráda, že jsou přátelé :) <3

24.8.2019 | 21:57:36
25.8.2019 | 10:40:23
megary

Ach jaj, koľká nostalgia. Aj som zabudol, že som pre túto page vytváral tento dizajn. Bola to krásna fotka, tak sa to ľahko upravovalo. Škoda, že Legacies vôbec nenadviazalo na skvelé univerzum ale rozhodli sa zapojiť tie mytologické bytosti. Že to bolo zamerané na teen publikum by mi nevadilo ale kvalitovo sa to nechytalo už ani na denníky ani Originals.

26.8.2019 | 0:24:59
megary

A nejak som myšlienkami odletel. :D Každopádne som netušil, že sa títo dvaja nemuseli ale ani ma to veľmi neprekvapuje.

26.8.2019 | 0:26:11
KaraSnowAllen

A já si ještě pamatuju, že jsme si s kámoškou mysleli, že ti dva spolu chodí. :D Nebylo to absolutně poznat a Stefan a Elena byli epičtí. Možná je to více povzbudilo, protože se museli snažit. Výsledek je každopádně výborný a jsem ráda, že jsou stále přátelé.

26.8.2019 | 19:43:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás