The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Twilight a Prison Break míří do Mystic Falls

Twilight a Prison Break míří do Mystic Falls

Jak TVGuide zjistilo, herci Camille Guaty a Charlie Bewley se objeví nejméně ve dvou epizodách.

0 0
23.11.2012

Camille Guaty, která se objevila například v seriálech Prison Break a Las Vegas bude hrát Caitlin, ženu z minulosti profesora Shanea (David Alpay). Shane pomáhá Bonnie získat zpět své schopnosti, ale možná nebude takový dobrák, jak se na první pohled zdá, neboť to byl právě on, kdo poslal lovce do Mystic Falls.

Charlie Bewley, který v Twilight filmech ztvárňoval upíra Demetri, si zahraje Vaughna. Podrobnější informace o jeho postavě – kromě toho, že je drsný tvrďák – jsou držené pod pokličkou. Ale vzhledem k tomu, že Klaus hledá lovce, můžeme hádat, že bude patřit k Pětici.

Obě postavy se poprvé objeví v 13 epizodě s tím, že se můžou objevit i v dílech dalších. Tak, myslíte, že patří k těm dobrým nebo zlým?

Zdroj: CW

Diskuze /5

Klarolineforever

Jejej, já nemám ráda když přicházej nový postavy. No uvidíme, třeba mi sednou :)

23.11.2012 | 17:31:51
zelvicka7

Já se moc těším. Uvidíme, jací budou. :-)

24.11.2012 | 12:07:52
Anabel

Miluju Camille! :D

25.11.2012 | 10:33:44
zelvicka7

Já teda ty herce neznám, nebop si je nepamatuju, ale určitě budou bezva. :-D

26.11.2012 | 18:49:35
TNoty

nehrála ta holčina přítelkyni Surce? Z útěku z vězení?

30.11.2012 | 12:16:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama