The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Známe název upírského bourbonu

Známe název upírského bourbonu

V září jsme vás informovali o tom, že herci Ian Somerhalder a Paul Wesley chystají vlastní bourbon. Nyní konečně víme, jak se bude jejich whisky nazývat.

11 0
29.5.2020

Stefan a Damon se v mnoha věcech od sebe lišili, ale jedno měli společné, měli rádi dobrý bourbon. Herci Ian Somerhalder (Damon) a Paul Wesley (Stefan) spojili své síly a loni v září oznámili, že se chystají vymyslet vlastní bourbon. Nyní již známe jeho název, který je inspirovaný právě seriálem The Vampire Diaries. Nový bourbon se bude nazývat Brother's Bond (Bratrské pouto), což je inspirováno právě vztahem mezi upírskými bratry.

Twittere, seznam se s bourbonem Brother's Bond. Zaregistrujte se prosím na našich stránkách BrothersBondBou­rbon.com! Už se nemůžeme dočkat, až se s vámi o něj podělíme. Nezapomeňte o tom říct i své rodině! Samozřejmě musíte mít věk, který dovoluje konzumaci alkoholu ve Spojených státech nebo ve vaší domovině!

Tak co, zaragistrujete se?

Zdroj: CW

Diskuze /1

Car

priznacnejsi nazev si ti nasi kluci pro svuj historicky Bourbon nemohli najit :) je to skvely a moc tomu fandim, tvd forever ! :)

29.5.2020 | 23:46:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama