The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Abigail Bennett Wilson

Abigail Bennett Wilson

Biologická matka Bonnie, která ji opustila poté, co uvěznila do hrobky Původního upíra Mikaela.

Sezóny 3
2012 - 2017

Abby je dcerou Sheili Bennett a matkou Bonnie Bennett, které se vzdala poté, co uvěznila Původního upíra Mikaela v hrobce, aby nenalezl v Mystic Falls dvojnici. Abby nakrátko poté žila s jiným mužem, který měl syna Jamieho. Zato, že Abby opustila svou dceru, zaplatila velkou daň a přišla o své schopnosti čarodějky. Mezi její předky patří čarodějka Emily Bennett a Ayanna.

Bonnie má neustálé sny o tom, že zabít Klause se jí podaří tím, co je schované ve čtvrté rakvi. Rakev ale nelze otevřít, je zapečetěna kouzlem a aby jí mohla Bonnie otevřít, potřebuje k tomu svou matku. S tou se tak po letech schází, zjistí, proč ji opustila a jak postupem času přišla o své schopnosti. Přesto je schopná Bonnie pomoci a pomalu se jí vracejí její schopnosti, čímž jsou obě schopni otevřít čtvrtou rakev, ve které je matka Původních, Esther Mikaelson.

Esther později bude potřebovat pomoc Bonnie a Abby, když chce zlikvidovat své děti. Protože ona sama čerpá z linie Bennettových (do rakve jí dala předkyně Ayanna), kouzlo, při kterém se obětuje Finn Mikaelson a zapříčiní díky spojení všech sourozenců smrt i ostatních, je velice náročné. Damon ve snaze ochránit Elenu, která je vězněná Rebekou, přemění Abby v upíra, čímž se naruší kouzlo a nepovede se. Abby se na nový život upíra těžko adaptuje (když se stala upírem, nemůže být čarodějka) a rozhodne se Bonnie i po naléhání Caroline znovu opustit.

Abigail Bennett Wilson je…

  • dcerou Sheily Bennett
  • bývalou manželkou Rudyho Hopkinse
  • matkou Bonnie Bennett
  • nevlastní matkou Jamieho
  • vnučkou Amelie Bennett (†)
  • vzdáleným potomkem Qetsiyah, Ayany (†), Emily Bennett (†), Marie Bennett (†) a Ernestine Bennett (†)
  • vzdálenou příbuznou Joanny Bennet (†), Pauliny Bennett (†), Lucy Bennett

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama