The Vampire Diaries (Upíří deníky) Abigail Bennett Wilson

Abigail Bennett Wilson

Abigail Bennett Wilson

Biologická matka Bonnie, která ji opustila poté, co uvěznila do hrobky Původního upíra Mikaela.

Sezóny 3
2012 - 2017

Abby je dcerou Sheili Bennett a matkou Bonnie Bennett, které se vzdala poté, co uvěznila Původního upíra Mikaela v hrobce, aby nenalezl v Mystic Falls dvojnici. Abby nakrátko poté žila s jiným mužem, který měl syna Jamieho. Zato, že Abby opustila svou dceru, zaplatila velkou daň a přišla o své schopnosti čarodějky. Mezi její předky patří čarodějka Emily Bennett a Ayanna.

Bonnie má neustálé sny o tom, že zabít Klause se jí podaří tím, co je schované ve čtvrté rakvi. Rakev ale nelze otevřít, je zapečetěna kouzlem a aby jí mohla Bonnie otevřít, potřebuje k tomu svou matku. S tou se tak po letech schází, zjistí, proč ji opustila a jak postupem času přišla o své schopnosti. Přesto je schopná Bonnie pomoci a pomalu se jí vracejí její schopnosti, čímž jsou obě schopni otevřít čtvrtou rakev, ve které je matka Původních, Esther Mikaelson.


Esther později bude potřebovat pomoc Bonnie a Abby, když chce zlikvidovat své děti. Protože ona sama čerpá z linie Bennettových (do rakve jí dala předkyně Ayanna), kouzlo, při kterém se obětuje Finn Mikaelson a zapříčiní díky spojení všech sourozenců smrt i ostatních, je velice náročné. Damon ve snaze ochránit Elenu, která je vězněná Rebekou, přemění Abby v upíra, čímž se naruší kouzlo a nepovede se. Abby se na nový život upíra těžko adaptuje (když se stala upírem, nemůže být čarodějka) a rozhodne se Bonnie i po naléhání Caroline znovu opustit.

Abigail Bennett Wilson je…

  • dcerou Sheily Bennett
  • bývalou manželkou Rudyho Hopkinse
  • matkou Bonnie Bennett
  • nevlastní matkou Jamieho
  • vnučkou Amelie Bennett (†)
  • vzdáleným potomkem Qetsiyah, Ayany (†), Emily Bennett (†), Marie Bennett (†) a Ernestine Bennett (†)
  • vzdálenou příbuznou Joanny Bennet (†), Pauliny Bennett (†), Lucy Bennett

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás