The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Lillian Salvatore

Lillian Salvatore

Matka Stefana a Damona.

Sezóny 2
2015 - 2016

Lily je matkou Stefana a Damona. Narodila se v roce 1820 a někdy během roku 1858 zemřela. Smrt však pouze fingovala, protože byla proměněna na upíra. Lily měla souchotiny, a tak ji její manžel, Giuseppe, poslal pryč. Zatímco se o ni staraly sestřičky, tak byla jdou z nich proměněna. Lily totiž na souchotiny zemřela, což spustilo její proměnu na upíra.

Když Lily zjistila, kým se stala, tak fingovala svoji smrt a opustila svou rodinu, protože cítila, že by pro ni byla hrozbou. Lily utekla do Evropy, kde podlehla volání krve a stala se rozparovačkou, takže svoje oběti brutálně zabíjela. Zanechávala za sebou vyschlá těla po celém městě, což později dělal i její syn, Stefan, v roce 1917.

Takto pokračovala a chodila od jednoho města k dalšímu, takže zabila mnoho lidí. Nakonec ji objevil klan Gemini v Manhattanu v New Yorku. Za trest, že zabila tolik lidí, ji uvěznili ve vězeňském světě, který byl zasazen do 31. října roku 1903. Zde strávila více než století. Na začátku roku 2013 ji Damon, Elena a Bonnie z tohoto vězení vysvobodili. Lily se pak objevila se svými Heretiky a chtěla ovládnout Mystic Falls.

Lillian Salvatore je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

ano je to matka roku ale nakonec je fakt mela rada…

30.4.2020 | 0:59:49
Janey021

"Cenu za matku roka vyhráva … "

27.8.2017 | 12:31:33

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama