The Vampire Diaries (Upíří deníky) Lillian Salvatore

Lillian Salvatore

Lillian Salvatore

Matka Stefana a Damona.

Sezóny 2
2015 - 2016

Lily je matkou Stefana a Damona. Narodila se v roce 1820 a někdy během roku 1858 zemřela. Smrt však pouze fingovala, protože byla proměněna na upíra. Lily měla souchotiny, a tak ji její manžel, Giuseppe, poslal pryč. Zatímco se o ni staraly sestřičky, tak byla jdou z nich proměněna. Lily totiž na souchotiny zemřela, což spustilo její proměnu na upíra.

Když Lily zjistila, kým se stala, tak fingovala svoji smrt a opustila svou rodinu, protože cítila, že by pro ni byla hrozbou. Lily utekla do Evropy, kde podlehla volání krve a stala se rozparovačkou, takže svoje oběti brutálně zabíjela. Zanechávala za sebou vyschlá těla po celém městě, což později dělal i její syn, Stefan, v roce 1917.


Takto pokračovala a chodila od jednoho města k dalšímu, takže zabila mnoho lidí. Nakonec ji objevil klan Gemini v Manhattanu v New Yorku. Za trest, že zabila tolik lidí, ji uvěznili ve vězeňském světě, který byl zasazen do 31. října roku 1903. Zde strávila více než století. Na začátku roku 2013 ji Damon, Elena a Bonnie z tohoto vězení vysvobodili. Lily se pak objevila se svými Heretiky a chtěla ovládnout Mystic Falls.

Lillian Salvatore je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

ano je to matka roku ale nakonec je fakt mela rada…

30.4.2020 | 0:59:49
Janey021

"Cenu za matku roka vyhráva … "

27.8.2017 | 12:31:33

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás