The Vampire Diaries (Upíří deníky) Lucas Parker

Lucas Parker

Lucas Parker

Dvojče Olivie a člen klanu Gemini.

Sezóny 2
2014 - 2015

Lucas je dvojče Olivie. Chodil na Whitmorskou univerzitu a brzo začal spolupracovat s ostatními v Mytic Falls, aby zastavil Markose Poutníky. Lukase pak zabila Caroline, která tak chtěla motivovat Liv, aby seslala kouzlo, kterým vzkřísí jeho, Stefana a zbytek jejích přátel, kteří se nacházeli v paralelním světě, který se rozpadal.

Liv nakonec Luka vzkřísila, a ten okamžitě viděl, jak ji kouzlo vysává a použil na ni magii, aby zastavil její čarování. Ti dva poté utekli, takže zanechali Damona a Bonnie na druhé straně, která se hroutila. Luke se pak cítil špatně, že nechali Damona a Bonnie uvězněné v jiném světě, takže zásoboval Elenu halucinogenními bylinkami, aby mohla s Damonem komunikovat.


Luke pak ostatním vysvětlil, jak se to má s jejich rodinou. Odhalil také, že se nakonec bude muset spojit se svým dvojčetem, Liv, což je oba velmi stresovalo. Nakonec se Luke pokusil spojit s Kaiem, protože nechtěl zabít Liv a nechtěl, aby Kai udělal to samé Jo.

Spojení podstoupil proto, že věřil, že dokáže nad Kaiem zvítězit, ale bohužel to nezvládl a jeho životní esenci vysál Kai spolu s jeho vlastnostmi a magií, kterou doposud Kai postrádal. Vedlejším účinkem toho, že se Kai spojil s Lukem, bylo, že Kai absorboval Lukovu osobnost, takže začal být empatický, což začalo postupně usměrňovat jeho vlastní sociopatickou osobnost.

Lucas Parker je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás