The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Lucas Parker

Lucas Parker

Dvojče Olivie a člen klanu Gemini.

Sezóny 2
2014 - 2015

Lucas je dvojče Olivie. Chodil na Whitmorskou univerzitu a brzo začal spolupracovat s ostatními v Mytic Falls, aby zastavil Markose Poutníky. Lukase pak zabila Caroline, která tak chtěla motivovat Liv, aby seslala kouzlo, kterým vzkřísí jeho, Stefana a zbytek jejích přátel, kteří se nacházeli v paralelním světě, který se rozpadal.

Liv nakonec Luka vzkřísila, a ten okamžitě viděl, jak ji kouzlo vysává a použil na ni magii, aby zastavil její čarování. Ti dva poté utekli, takže zanechali Damona a Bonnie na druhé straně, která se hroutila. Luke se pak cítil špatně, že nechali Damona a Bonnie uvězněné v jiném světě, takže zásoboval Elenu halucinogenními bylinkami, aby mohla s Damonem komunikovat.

Luke pak ostatním vysvětlil, jak se to má s jejich rodinou. Odhalil také, že se nakonec bude muset spojit se svým dvojčetem, Liv, což je oba velmi stresovalo. Nakonec se Luke pokusil spojit s Kaiem, protože nechtěl zabít Liv a nechtěl, aby Kai udělal to samé Jo.

Spojení podstoupil proto, že věřil, že dokáže nad Kaiem zvítězit, ale bohužel to nezvládl a jeho životní esenci vysál Kai spolu s jeho vlastnostmi a magií, kterou doposud Kai postrádal. Vedlejším účinkem toho, že se Kai spojil s Lukem, bylo, že Kai absorboval Lukovu osobnost, takže začal být empatický, což začalo postupně usměrňovat jeho vlastní sociopatickou osobnost.

Lucas Parker je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama