The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Malachai Parker

Malachai Parker

Sociopatické dvojče Jo, které z ostatních vysává magii.

Sezóny 2
2014 - 2017

Malachai je dvojčetem Jo. Když se rodiče Kaie dozvěděli, že Kai z ostatní vysává magii, tak se k němu začali chovat odtažitě a mluvili o něm jako o „ohavnosti“, což mimo jiné faktory způsobilo, že z Kaie vyrostl sociopat.

Poprvé jsme ho mohli vidět ve vězeňském světě, kde se nacházel DamonBonnie. Kai s nimi neochotně uzavřel spojenectví a doufal, že se můžou všichni z paralelní dimenze vrátit do skutečného světa.

Bonnie obětovala svou šanci utéct z tohoto světa a ujistla se, že se Damon vrátí do světa živých. Ve vězeňském světě pak zůstala Bonnie i Kai. Později se oba pokusili utéct, ale Bonnie ukryla svou magii v plyšovém medvídkovi, kterého poslala zpět do světa živých, takže Kai nemohl přinutit Bonnie, aby mu pomohla vrátit se zpět.

I přesto, že tato událost Kaie rozrušila, tak Bonnie vzal do svého domu v Portlandu v Oregonu, kde vyrůstal, a uvařil jí na Díkuvzdání jídlo. Později však Bonnie zradil a vzal nůž, do kterého jeho sestra ukryla svou magii a bodl jím Bonnie do břicha, aby získal krev Bennettů, která by mu umožnila utéct.

Kaiovi se nakonec podařilo dostat zpět do světa živých a dal o sobě vědět tak, že si znepřátelit obyvatele Mystic Falls, když se snažil nehledě na následky zabít svoje přeživší sourozence a spojit se s Jo. Později se s Kaiem snažil spojit jeho mladší bratr, Luke, ale Kai ho však přemohl a absorboval všechnu jeho magii. V Kaiovi se však začala ukazovat Lukova stránka a Kai projevil schopnosti empatie, takže už nebyl tak zlý, a dokonce na chvíli spolupracoval s ostatními z Mystic Falls.

Bonnie Kaie však nadále nenáviděla za to všechno, čím si s ním musela projít, a rozhodla se ho uvěznit ve vězeňském světě, který je zasazen do roku 1903. Tam se nacházeli s Kaiem Heretici, což je skupina bývalých čarodějů z Gemini klanu, kteří taktéž, jako Kai, z ostatních magii vysávali, a později byli během devatenáctého a dvacátého století proměněni Lily Salvatorovou na hybridní upíry, kteří mají schopnost čarovat.

Kai nakonec z vězeňského vězení spolu s Heretiky unikl a seslal kouzlo, které neumožňovalo Lily Heretiky vypátrat. Na oplátku měl Kai dostat její krev, aby se taky proměnil v upířího hybrida. Na svatbě Jo a Alarica svoje dvojče zabil, a pak svou sebevraždou zabil všechny členy Gemini, takže rod zanikl. Kai se probudil a stal se z něj hybridní čarodějný upír, ale než se na něco zmohl, tak mu Damon sťal hlavu, což bylo ze msty, že byla Elena mysticky uspána.

Malachai Parker je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Annie_tvd_tw

I LOVE HIM jo sice pozabíjel púlku rodiny ale on patří do těch záporáků co Ho prostě nemůžeš nemilovat

26.8.2021 | 9:46:20
Elis Malfoy

Skvělej zaporák. Miluju ho(◍•ᴗ•◍)❤

14.8.2020 | 19:49:14
bloody_maniac

Kai je stoprocentně moje 3 nejoblíbenější postava z TVD

26.6.2020 | 16:34:53
Jiri007

Kai byl nejlepší zaporak a jeho postava byla fakt dobře udělana, vždycky se u toho dokazal bavit a taky měl dobre hlašky.

redaktor
24.5.2019 | 16:18:23
Car

jak pořád říkám, druhý největší padouch hned po Klausovi ne-li větší :D, jako magor určitě :-), díky němu byla 6.série tak skvělá,super postava rozhodně tam chybí, jsem ráda, že tam sehrál nějakou roli a toho herce jsem si oblíbila tolik, že jsem si pustila i seriál kde hrál letos hlavní roli, takže pro ty co mají rádi Chrise Wooda mohu vřele doporučit – Containment, i když je to v režii Plecky :D

7.7.2017 | 21:53:10
hyena

degesko :D ale top samozrejme

7.5.2017 | 18:00:59
menteurCZ

Nejlepší herec! Stačí se kouknout na jeho roli v Containment a v denících. Člověk mu sežere úplně všechno! <3

24.2.2017 | 14:50:26
Nikky Happyová

Super postava.. bohužel záporná, ale bez záporných postav by to byla nuda.

19.2.2017 | 0:35:47
Nikypiky92

Nešlo ho nemít rád. Pecka postava

21.1.2017 | 22:41:55
pikaia

Jednoznačně nejlepší postava co tam kdy byla a díky Chrisu Woodovi navíc sympaťák.

17.12.2016 | 19:20:50
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama