The Vampire Diaries (Upíří deníky) Malachai Parker

Malachai Parker

Malachai Parker

Sociopatické dvojče Jo, které z ostatních vysává magii.

Sezóny 2
2014 - 2017

Malachai je dvojčetem Jo. Když se rodiče Kaie dozvěděli, že Kai z ostatní vysává magii, tak se k němu začali chovat odtažitě a mluvili o něm jako o „ohavnosti“, což mimo jiné faktory způsobilo, že z Kaie vyrostl sociopat.

Poprvé jsme ho mohli vidět ve vězeňském světě, kde se nacházel DamonBonnie. Kai s nimi neochotně uzavřel spojenectví a doufal, že se můžou všichni z paralelní dimenze vrátit do skutečného světa.


Bonnie obětovala svou šanci utéct z tohoto světa a ujistla se, že se Damon vrátí do světa živých. Ve vězeňském světě pak zůstala Bonnie i Kai. Později se oba pokusili utéct, ale Bonnie ukryla svou magii v plyšovém medvídkovi, kterého poslala zpět do světa živých, takže Kai nemohl přinutit Bonnie, aby mu pomohla vrátit se zpět.

I přesto, že tato událost Kaie rozrušila, tak Bonnie vzal do svého domu v Portlandu v Oregonu, kde vyrůstal, a uvařil jí na Díkuvzdání jídlo. Později však Bonnie zradil a vzal nůž, do kterého jeho sestra ukryla svou magii a bodl jím Bonnie do břicha, aby získal krev Bennettů, která by mu umožnila utéct.

Kaiovi se nakonec podařilo dostat zpět do světa živých a dal o sobě vědět tak, že si znepřátelit obyvatele Mystic Falls, když se snažil nehledě na následky zabít svoje přeživší sourozence a spojit se s Jo. Později se s Kaiem snažil spojit jeho mladší bratr, Luke, ale Kai ho však přemohl a absorboval všechnu jeho magii. V Kaiovi se však začala ukazovat Lukova stránka a Kai projevil schopnosti empatie, takže už nebyl tak zlý, a dokonce na chvíli spolupracoval s ostatními z Mystic Falls.

Bonnie Kaie však nadále nenáviděla za to všechno, čím si s ním musela projít, a rozhodla se ho uvěznit ve vězeňském světě, který je zasazen do roku 1903. Tam se nacházeli s Kaiem Heretici, což je skupina bývalých čarodějů z Gemini klanu, kteří taktéž, jako Kai, z ostatních magii vysávali, a později byli během devatenáctého a dvacátého století proměněni Lily Salvatorovou na hybridní upíry, kteří mají schopnost čarovat.

Kai nakonec z vězeňského vězení spolu s Heretiky unikl a seslal kouzlo, které neumožňovalo Lily Heretiky vypátrat. Na oplátku měl Kai dostat její krev, aby se taky proměnil v upířího hybrida. Na svatbě Jo a Alarica svoje dvojče zabil, a pak svou sebevraždou zabil všechny členy Gemini, takže rod zanikl. Kai se probudil a stal se z něj hybridní čarodějný upír, ale než se na něco zmohl, tak mu Damon sťal hlavu, což bylo ze msty, že byla Elena mysticky uspána.

Malachai Parker je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Elis Malfoy

Skvělej zaporák. Miluju ho(◍•ᴗ•◍)❤

14.8.2020 | 19:49:14
bloody_maniac

Kai je stoprocentně moje 3 nejoblíbenější postava z TVD

26.6.2020 | 16:34:53
Jiri007

Kai byl nejlepší zaporak a jeho postava byla fakt dobře udělana, vždycky se u toho dokazal bavit a taky měl dobre hlašky.

24.5.2019 | 16:18:23
Car

jak pořád říkám, druhý největší padouch hned po Klausovi ne-li větší :D, jako magor určitě :-), díky němu byla 6.série tak skvělá,super postava rozhodně tam chybí, jsem ráda, že tam sehrál nějakou roli a toho herce jsem si oblíbila tolik, že jsem si pustila i seriál kde hrál letos hlavní roli, takže pro ty co mají rádi Chrise Wooda mohu vřele doporučit – Containment, i když je to v režii Plecky :D

7.7.2017 | 21:53:10
hyena

degesko :D ale top samozrejme

7.5.2017 | 18:00:59
menteurCZ

Nejlepší herec! Stačí se kouknout na jeho roli v Containment a v denících. Člověk mu sežere úplně všechno! <3

24.2.2017 | 14:50:26
Nikky Happyová

Super postava.. bohužel záporná, ale bez záporných postav by to byla nuda.

19.2.2017 | 0:35:47
Nikypiky92

Nešlo ho nemít rád. Pecka postava

21.1.2017 | 22:41:55
pikaia

Jednoznačně nejlepší postava co tam kdy byla a díky Chrisu Woodovi navíc sympaťák.

17.12.2016 | 19:20:50
VampKošilka

Hajzl, ale božský hajzl.

28.10.2016 | 10:36:11
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás