The Vampire Diaries (Upíří deníky) Mason Lockwood

Mason Lockwood

Mason Lockwood

Tylerovův strýc, který ho zasvětí do tajemství rodiny Lockwoodů a vlkodlaků obecně.

Sezóny 2
2010 - 2011

Mason je Richardův bratr a Tylerův strýček, který, když se zrovna během úplňku nezamyká ve sklepení a nepřeměňuje se ve vlkodlaka, se nejraději věnuje surfování. Jako každý člen Lockwoodovic rodiny zdělil i on vlkodlačí geny, které se aktivují pouze tehdy, když dotyčný zaviní smrt, což Mason také udělal.

Do Mystic Falls se vrací po smrti svého bratra a neochotně zasvěcuje Tylera do rodinného tajemství vlkodlaků, zatímco hledá měsíční kámen. Spuštění Masonovi kletby má na starosti Katherine, kterou miloval, i když ho jen využívala, aby získala, co chtěla – měsíční kámen, který nakonec Mason dokáže získat od Tylera. Mason také nadělá bratrům Salvatorům veliké problémy a to tehdy, když řekne šerifce Elizabeth Forbes, že jsou upíři. Stefan a Damon se s tímto problémem vypořádají. Také zjistí, že Mason pracuje pro Katherine. Damon se rozhodne udělat razantní krok, unese Masona a následně ho zabije.


Když Matt otevře dveře z druhé strany k nám, Mason se vrátí jako duch. Vyráží za Damonem, překvapivě nechce pomstu, chce jen pomoci Tylerovi, který se stal hybridem a tím je nemyšlenkovitě oddaný Klausovi. Proto Mason zavede Damona do staré Lockwoodovic jeskyně, kde Damon může najít způsob, jak Klause zabít. Poté, co jsou dveře na druhou stranu zavřeny, Mason mizí.

Mason Lockwood je…

  • bratrem Richarda Lockwooda
  • strýcem Tylera Lockwooda
  • vzdáleným potomkem Jacoba Lockwooda (†), Benjamina Lockwooda (†), Nancy-Marie Lockwood (†), Barnetty Lockwood (†), George Lockwooda (†) a Marianny Lockwood (†)
  • vzdáleným příbuzným Gracie Lockwood a Jeffreyho Lockwooda-Hamiltona

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás