The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Nora Hildegard

Nora Hildegard

Jedna z heretiků a přítelkyně Mary Louise.

Sezóny 1
2015 - 2016

Nora byla členkou heretiků. S Mary Louise, která byla taktéž heretička, měla romantický vztah, který trval až do jejich společné smrti. Když byla Nora přeměněna, tak začala chodit s Mary Louise, ale vzhledem k době, v jaké obě žily, byl jejich vztah držen v tajnosti.

Poprvé jsme ji spolu s ostatními viděli ve vězeňském světě. Poté, co se objevili heretici ve dvacátém prvním století, byl Nořin vztah s Mary Louise přijat kladně. Nora si rychle na tuto změnu zvykla, avšak Mary Louise zůstávala nadále konzervativní. Nora začala chodit na vysokou školu a snažila se spřátelit s ostatními z Mystic Falls.

Spolu s Mary Louise se Nora obětovala, aby byl zničen Fénixův kámen jednou pro vždy, což způsobilo obrovský výbuch a obě skončily mrtvé.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Cool

20.12.2022 | 12:17:39
Jiri007

Noru jsem měl z Heretiku nejradší, věděla co chce, divala se dopředu a byla si vědoma pokroku.

redaktor
24.5.2019 | 16:20:12
LCEM

Její charakter jsem měla ráda.

redaktor
11.11.2016 | 0:46:48
VampKošilka

Jedna z nejlepších nových postav v sedmé sérii. Ale tak, z rituálu zabíjení postav, co nejsou chráněni plot armorem, z toho se nejde vyvléknout.

10.11.2016 | 19:13:40

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama