The Vampire Diaries (Upíří deníky) Nora Hildegard

Nora Hildegard

Nora Hildegard

Jedna z heretiků a přítelkyně Mary Louise.

Sezóny 1
2015 - 2016

Nora byla členkou heretiků. S Mary Louise, která byla taktéž heretička, měla romantický vztah, který trval až do jejich společné smrti. Když byla Nora přeměněna, tak začala chodit s Mary Louise, ale vzhledem k době, v jaké obě žily, byl jejich vztah držen v tajnosti.

Poprvé jsme ji spolu s ostatními viděli ve vězeňském světě. Poté, co se objevili heretici ve dvacátém prvním století, byl Nořin vztah s Mary Louise přijat kladně. Nora si rychle na tuto změnu zvykla, avšak Mary Louise zůstávala nadále konzervativní. Nora začala chodit na vysokou školu a snažila se spřátelit s ostatními z Mystic Falls.


Spolu s Mary Louise se Nora obětovala, aby byl zničen Fénixův kámen jednou pro vždy, což způsobilo obrovský výbuch a obě skončily mrtvé.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Noru jsem měl z Heretiku nejradší, věděla co chce, divala se dopředu a byla si vědoma pokroku.

24.5.2019 | 16:20:12
LCEM

Její charakter jsem měla ráda.

11.11.2016 | 0:46:48
VampKošilka

Jedna z nejlepších nových postav v sedmé sérii. Ale tak, z rituálu zabíjení postav, co nejsou chráněni plot armorem, z toho se nejde vyvléknout.

10.11.2016 | 19:13:40

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás