The Vampire Diaries (Upíří deníky) Sheila Bennett

Sheila Bennett

Sheila Bennett

Babička Bonnie, která jí ukáže, jak ovládat a používat své schopnosti.

Sezóny 5
2009 - 2017

Sheila je matkou Abby Bennett a babičkou Bonnie Bennett, kterou vychovává sama ve svém domě, protože se jí matka vzdala poté, co uvěznila Původního upíra Mikaela v hrobce. Sheila, stejně jako ostatní z rodu Bennettů, je mocnou čarodějkou. Mezi její předky patří čarodějka Emily Bennett a Ayanna.

Když se Bonnie dozví o svých schopnostech, jde ihned za babičkou, která jí poví vše o čarodějkách, stejně tak o své předkyni Emily Bennett a navádí Bonnie, aby konečně začala nosit Emilyn talisman. Sheila také uvede Bonnie do světa kouzel a pomůže jí pomocí kouzla najít Elenu, když ji vězní Annabelle Zhu. Později Sheila a Bonnie pomůžou otevřít hrobku, aby se Damon mohl dostat ke Katerině. Následně ji i zapečetí, ale kouzlo tak Sheilu oslabí, že následně umírá.


Když Matt otevře dveře z druhé strany k nám a Bonnie provede kouzlo, aby všichni duchové byli viditelní, vrací se i Sheila. Ta navede Bonnie, aby zničila náhrdelník Původní čarodějky. Ještě, než jsou dveře z druhé strany znovu uzavřeny, Sheila poví Bonnie, jak moc je na ní pyšná. Poté mizí.

Sheila Bennett je…

  • dcerou Amelie Bennett (†)
  • matkou Abigail Bennett Wilson
  • babičkou Bonnie Bennett a Jamieho
  • vzdáleným potomkem Qetsiyah, Ayany (†), Emily Bennett (†), Joanny Bennet (†), Pauliny Bennett (†), Marie Bennett (†) a Ernestine Bennett (†)
  • vzdálenou příbuznou Joanny Bennet (†), Pauliny Bennett (†) a Lucy Bennett

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Postava čarodejníckej babičky je super, len škoda, že nedostala väčší priestor.

6.6.2021 | 18:43:30

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás