The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Sheila Bennett

Sheila Bennett

Babička Bonnie, která jí ukáže, jak ovládat a používat své schopnosti.

Sezóny 5
2009 - 2017

Sheila je matkou Abby Bennett a babičkou Bonnie Bennett, kterou vychovává sama ve svém domě, protože se jí matka vzdala poté, co uvěznila Původního upíra Mikaela v hrobce. Sheila, stejně jako ostatní z rodu Bennettů, je mocnou čarodějkou. Mezi její předky patří čarodějka Emily Bennett a Ayanna.

Když se Bonnie dozví o svých schopnostech, jde ihned za babičkou, která jí poví vše o čarodějkách, stejně tak o své předkyni Emily Bennett a navádí Bonnie, aby konečně začala nosit Emilyn talisman. Sheila také uvede Bonnie do světa kouzel a pomůže jí pomocí kouzla najít Elenu, když ji vězní Annabelle Zhu. Později Sheila a Bonnie pomůžou otevřít hrobku, aby se Damon mohl dostat ke Katerině. Následně ji i zapečetí, ale kouzlo tak Sheilu oslabí, že následně umírá.

Když Matt otevře dveře z druhé strany k nám a Bonnie provede kouzlo, aby všichni duchové byli viditelní, vrací se i Sheila. Ta navede Bonnie, aby zničila náhrdelník Původní čarodějky. Ještě, než jsou dveře z druhé strany znovu uzavřeny, Sheila poví Bonnie, jak moc je na ní pyšná. Poté mizí.

Sheila Bennett je…

  • dcerou Amelie Bennett (†)
  • matkou Abigail Bennett Wilson
  • babičkou Bonnie Bennett a Jamieho
  • vzdáleným potomkem Qetsiyah, Ayany (†), Emily Bennett (†), Joanny Bennet (†), Pauliny Bennett (†), Marie Bennett (†) a Ernestine Bennett (†)
  • vzdálenou příbuznou Joanny Bennet (†), Pauliny Bennett (†) a Lucy Bennett

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Postava čarodejníckej babičky je super, len škoda, že nedostala väčší priestor.

6.6.2021 | 18:43:30

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama