The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Vallerie Tulle

Vallerie Tulle

Úplně první heretička.

Sezóny 1
2015 - 2016

Vallerie je první členkou heretiků. Poprvé jsme ji mohli spatřit, když jsme se ocitli ve vězeňském světě, který byl zasazen do roku 1903. Tam byla uvězněna spolu s Lily, Oscarem, Norou, Mary Louise, Beauem a Malcolmem.

Předtím, než se Vallerie stala heretičkou, byla vyhnána z Gemini klanu, protože neměla vlastní magii, ale z ostatních ji vysávala. Klan ji považoval za zrůdu a vykázal ji. Poté se stala sestřičkou v sanatoriu, kde potkala Lily. Když se Lily proměnila v upíra, tak se ty dvě sblížily, a Lily vzala osiřelou Vallerii pod svá křídla. Poté Lily poslala Vallerii, aby zkontrolovala jejího syna, Stefana.

Vallerie se do Stefana zamilovala, což skončilo krátkým dováděním a Vallerie skončila těhotná. Poté odešla s Julianem, ale když se dozvěděla o svém těhotenství, chtěla Lily a Juliana opustit a vrátit se ke Stefanovi. Julian to však zjistil a věděl, že by to rozptylovalo Lily, tak se rozhodl Vallerii zbít, dokud nepotratila.

V hlubokém žalu a zoufalství si Vallerie vzala život, a protože zemřela s Lilyinou krví v těle, stala se prvním členem heretiků. O tom, co jí provedl Julian, nikomu neřekla více než jeden a půl století.

Několik dalších století pak cestovala spolu s heretiky, Julianem a Lily po Evropě. V roce 1903, když se všichni vrátili do USA, je klan Gemini přepadl a uzamkl ve vězeňském světě za to, že v Evropě masově vraždili. Nakonec je osvobodil z tohoto světa Malachai Parker.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Cool

20.12.2022 | 12:17:57
VampKošilka

Skvělá holka.

10.11.2016 | 19:10:36

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama