The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Wesley Maxfield

Wesley Maxfield

Profesor na Whitmorské univerzitě, který si je vědom existence nadpřirozených tvo­rů.

Sezóny 1
2013 - 2014

Dr. Wesley Maxfield byl profesorem na Whitmorské univerzitě. Jeho studenti ho popisují jako geniálního navzdory jeho arogantnímu stylu výuky. Studoval všechny výzkumy Graysona Gilberta a byl si vědom existence nadpřirozených tvorů, mezi které patří i upíři, vlkodlaci, čarodějové a Poutníci.

Byl posedlý prováděním výzkumů na upírech a snažil se objevit způsob, jak by donutil upíry, aby se krmili na sobě navzájem a aby byli lidé před nimi chráněni a nakonec by upíří druh úplně vymizel.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Nepochopený génius. Dal Damonovi pěkné kapky, za mě má určitě plus.

18.11.2016 | 18:36:44

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama