The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

William Forbes

William Forbes

Otec Caroline, který si je dobře vědom existence upírů a který dokáže odolávat jejich ovlivňování mysli.

Sezóny 1
2011 - 2012

Bill je otcem Caroline a bývalým mužem Elizabeth, kterou opustil, protože zjistil, že je gay. Bill, stejně jako všichni Forbesovi, zná tajemství o upírech, je tedy členem rady a byl vychováván v nenávisti proti upírům. Dokonce si dokázal proti nim vybudovat takovou obranu, že dokáže odolat upířímu ovlivnění. Sám tvrdí, že to chtělo dlouhý výcvik trénování mysli.

Carol Lockwood volá Billovi, ať se vrátí do Mystic Falls, protože právě zjistila, že Caroline se stala upírem. Bill tedy přijíždí do města a Caroline vezme do Lockwoodovic sklepa, kde ji připevní k sedadlu. Začíná ji mučit a chce po ní, aby neměla touhu napít se lidské krvi. Celý tento proces přeruší Elizabeth a Tyler, kteří nechtějí vidět, jak Bill ubližuje Caroline. Poté Damon na požádání Elizabeth ovlivní Billa, aby opustil město.

Ten ovšem ovlivnění nepodléhá a zůstává. Až po bitce Caroline a Damona, který se mezitím pokoušel Billa zabít, se rozhodne Bill město opustit. Brzy se ale vrací do města zpět, když ho zavolá Tyler, který potřebuje pomoct s tím, aby nebyl oddaný Klausovi. Bill mu řekne, že toto pouto zpřetrhá, když provede bezbolestnou proměnu ve vlkodlaka. Tyler se ve vlkodlaka promění, zaútočí na Billa a málem ho zabije.

V nemocnici je poté Bill vyléčen upíří krví, kterou mu dala Meredith Fell. Když je Bill propuštěn z nemocnice, je napaden neznámým útočníkem, který ho zabije. Bill přijde opět k životu, protože má stále v těle upíří krev. Ale stává se z něj upír, proto, aby dokončil proměnu, se musí napít lidské krve. To ale on odmítá a i přes Caroline naléhání přeměnu nedokončí a umírá.

William Forbes je…

  • bývalým manželem Elizabeth Forbes
  • otcem Caroline Forbes
  • dědečkem Josie Saltzman a Lizzie Saltzman
  • vzdáleným potomkem Williama Forbese (†), Geralda Forbese (†) a Margaret Forbes (†)

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama