The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

4x12 - A View To A Kill - Extended Promo - CZ titulky

4x12 - A View To A Kill - Extended Promo - CZ titulky

Vypadá to, že potíže bude v příští epizodě tropit Kol a jak to dopadne s Eleniným plánem se dozvíme příští týden.

1 0
25.1.2013

Thumbnail Play icon

Zdroj: CW

Diskuze /7

Nemesis23

těším se :-) konečně je to pořádně napínavé, ještě že se nám do toho ten Kol přimíchal! jsem zvědavá jak to dopadne s Damonem, kdyby měl být pořád zavřený ve sklepě, bylo by mi ho líto. a co je to za hudbu v podkresu? zaujala mě.

25.1.2013 | 17:16:37
Nemesis23

těším se :-) konečně je to pořádně napínavé, ještě že se nám do toho ten Kol přimíchal! jsem zvědavá jak to dopadne s Damonem, kdyby měl být pořád zavřený ve sklepě, bylo by mi ho líto. a co je to za hudbu v podkresu? zaujala mě.

25.1.2013 | 17:16:48
Milhaus4815162342

těším se na příští díl jak nikdy:D…naprostá spokojenost po předchozím dílu, vše se vyvíjí podle mých představ:)

25.1.2013 | 19:57:38
Goodies

Milhaus…: A to jak?

25.1.2013 | 23:23:29
Milhaus4815162342

Kol se začíná řadit mezi mé oblíbené postavy, Stefan si začal s Rebekhou, na to jsem čekal, doufám jen, že se na scéně objeví ještě můj nejoblíbenější původní Elijah, honba o lék se celkem dramatizuje, jsem zvědav jak to dopadne:) už, aby byl další díl:D

26.1.2013 | 3:54:00
kllenka

TNoty: …tak to bude…Stefin napadl Damona …že ho Elena nemůže milovat proto jaký je…není dobrý, a teď když ho tzv. nemiluje, …se vlastně chová jinak- že by kopíroval Damona?…Akorád bez tý šťávy…Pak zmiňoval Eleny volbu, a když nedopadla jak chtěl tak kope o sto šest…Bože můj, ty to šijou horkou nití…ty tomu dávaj na pr…Už mám hrůzu co tam zase vykoumají, protože to bude guláš!

26.1.2013 | 12:11:56
Nisha187

Och…Kol je na zožrianie…odteraz moja najobľúbenejšia postava..=D..páčilo by sa mi keby bol s Bonnie, oni su obaja taky zlatý..=D..Elena + Stefan + Damon to už neriešim…nech je s kym chce kto chce..=D

30.1.2013 | 20:15:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama