The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 110×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Agatha

Agatha

Členka Maggieiny skupiny.

Sezóny 1
2021 - 2021

Někdy po vypuknutí apokalypsy se Agatha stala členkou komunity, která se nacházela v Meridianu. Této skupině přeživších se dařilo poměrně dobře, protože měli spoustu zásob, především jídla. Jednoho dne se k nim přidala Maggie, která se brzy stala jejich vůdkyní.

Agatha a ostatní však byli nuceni opustit svou osadu, a to kvůli příchodu Smrťáků. Když je napadli, Agatha utekla někam do lesa, přičemž dlouhou dobu byla nezvěstná. Podobně jako ostatní však věděla, že by měla zavítat do Alexandrie, o které Maggie často mluvila. Právě proto sem zamířila a narazila tu na členy své bývalé osady.


Agatha představuje poměrně nevýraznou přeživší, která si však stojí za svým názorem, když dojde na lámání chleba. Ovládá boj se zbraněmi na blízku i na dálku a je dobrou kamarádkou Duncana (ten je dokonce jejím přítelem), Frosta, ElijahaColea. Maggie pro ni představuje ideální vůdkyni.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Kdo?

5.2.2023 | 21:10:49
ori

Ďalšia zbytočná postava.

webmaster
14.1.2022 | 17:54:20

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama