The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Duncan

Duncan

Hromotluk Maggieiny nové skupiny.

Sezóny 1
2021 - 2021

Duncan je velký a silný muž, který žije v době apokalypsy už pěkně dlouhou dobu. Někdy po vypuknutí nákazy se přidal ke skupině přeživších v Meridianu, kde měli spoustu zásob, především jídla. Někdy poté začal chodit s Agathou a našel si tu spoustu přátel.

Jednou z nich byla i Maggie, jedna nová přeživší, která se později stala vůdkyní celé komunity. Blízko měl i k jejímu synu Hershelovi. Pravda je totiž taková, že i když se Duncan tváří navenek drsně, ve skutečnosti jde o velmi hodného muže, který si dokáže vytvořit i speciální pouto s dítětem.


Jejich komunita byla později přepadena Smrťáky, a tak všichni její obyvatelé byli nuceni uprchnout pryč. Duncan utekl do lesa, takže byl nějakou dobu považován za nezvěstného, ale později se objevil v Alexandrii, o které dříve mluvila Maggie. Dle jejích slov jde o bezpečnou komunitu, a tak nemohl zamířit nikam jinam než právě sem.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Mohol byť zaujímavý, keby dostal niečo s názvom priestor.

webmaster
14.1.2022 | 17:53:17

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama