The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Elijah

Elijah

Maggiein maskovaný ochránce.

Sezóny 2
2021 - 2022

Elijah přežívá v dobách apokalypsy již poměrně dlouho, a to především proto, že se umí ochránit. Je znám tím, že nosí masku, kterou nejenom zahaluje svou identitu, ale zároveň mu slouží jako ochrana před chodci. Dále je znám díky svým dvěma srpům (jejich konkrétní označení zní „kama“), kterými zabíjí všechny chodce. Kromě toho však umí zacházet i s dalšími zbraněmi.

Právě Elijah kdysi narazil na Maggie a Hershela, které dovedl do své komunity Meridianu. Tam se Maggie postupem času stala místní vůdkyní, které začali být všichni věrní, protože si byli vědomi toho, jak moc je schopná.

Celá komunita však musela brzy odejít, protože je napadli Smrťáci. I když přišli o svůj domov, Maggie věděla o jednom místě, kde by mohli najít přístřeší, a tak se všichni vydali zpátky do Alexandrie. Zde Elijah pomohl přeživším s Šeptači, přičemž poté si začal uvědomovat tíhu ztráty svého domova. Především se ale snaží najít svou sestru, která je nezvěstná od doby útoku Smrťáků.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Bohužel, po svém úvodu do seriálu už nic zajímavého nepředvedl. Takže průměr.

5.2.2023 | 19:52:36
ori

Obrovské sklamanie, s maskou vyzeral tak zaujímavo ale pod ňou je úplne úbohá a zbytočná postava. Keby aspoň vysvetlili prečo nosí masku Smrtiek, či k nim niekedy patril alebo čo.

webmaster
14.1.2022 | 17:51:53

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama