Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Geoffrey Thorne kdysi napsal pilot k seriálu o Mockingbird

Geoffrey Thorne kdysi napsal pilot k seriálu o Mockingbird

Díky opětovnému velkému zájmu fanoušků o spin-off Most Wanted producent seriálu Power Book II: Ghost Geoffrey Thorne potvrdil, že kdysi napsal scénář k pilotu o Mockingbird. Existenci tohoto pilotu na svých sociálních sítích potvrdila i samotná herečka Adrianne Palicki.

11 0
15.10.2020

Geoffrey Thorne, jeden z producentů Power Book II: Ghost, potvrdil, že kdysi napsal pilot pro spin-off k připravovanému seriálu Marvel's Most Wanted. Seriál se měl točit kolem dvou postav Bobbi Morse a Lance Huntera, jež ve třetí sérii odešli právě díky chystanému spin-offu. Bohužel stanice ABC se nakonec rozhodla jinak a seriálu Marvel's Most Wanted nedala zelenou. Obě postavy se poté už však do seriálu nevrátili, kromě Lance, který se objevil v páté řadě. Bobbi ovšem upadla v zapomnění a neobjevila se ani v posední řadě Agentů. Výsledkem tedy nakonec je to, že fanoušci cítí, že potenciál Bobbi v MCU byl zkrácen předčasně.

V návaznosti na opětovný zájem fanoušků o nový projekt zaměřený zaměřený na Bobbi Geoffrey Thorne nasdílel na sociální média něco velmi lákavého. Svěřil se, že kdysi napsal pilota pro Mockingbird, který byl zcela oddělen od spin-offu Marvel's Most Wanted. Fanoušci okamžitě sdíleli své nadšení a zdá se, že i samotná Adrianne potvrdila existenci pilotu pomocí gifu Bobbi pod zmíněným příspěvkem. Thorne také sdílel krátký náhled z pilotu, jenž můžete vidět níže.

Nepochybně existuje mnohem více, co o Bobbi nevíme, co lze prozkoumat v rámci MCU. V Agents of S.H.I.E.L.D. byla jen na jednu a půl řady a hodně svého života nechala na představivosti. Stejně jako Daisy Johnson či Phila Coulsona by bylo snadné Bobbi integrovat do budoucího projektu MCU, ať už prostřednictvím streamovací platformy Disney + nebo filmu. Hawkeye má na obzoru svůj vlastní seriál, jenž by mohl poskytnout příležitost představit Mockingbird. Jejich příběh by však musel být lehce poupravený.

Samotní fanoušci se této informace chytli a začali na Twitteru se domáhat pomocí hashtagů #ReleaseMostWanted, #ReviveMostWanted a #BringBackBob­biandHunter k oživení seriálu.

Líbil by se vám návrat Bobbi Morse na obrazovky?

Zdroj: ABC

Diskuze /1

Spiker

Rozhodně bych to bral

23.10.2020 | 1:00:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama