Agents of S.H.I.E.L.D. Agents of S.H.I.E.L.D. Uprising

Agents of S.H.I.E.L.D. Uprising

Agents of S.H.I.E.L.D. Uprising

V aktuálních trailerech a dalších promo videích či jiných materiálech s tematikou seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. se můžete setkat novým s podtitulem „Uprising“. O co přesně jde a co od tohoto nového názvu, kterým je seriál aktuálně propagován, očekávat?


1 0
8.3.2014

Na propagační kampaň Agents of S.H.I.E.L.D. Uprising, která vyplavala na povrch minulý týden a doteď své diváky spíše jen tak trochu mate, se dá dívat dvěma úhly pohledu.

Tím prvním je, že kampaň Agents of S.H.I.E.L.D. Uprising byla zahájena před premiérou epizody T.A.H.I.T.I., které předcházela měsíční vysílací pauza. Dává tedy smysl, že se společnosti Marvel a ABC snaží škody napáchané touto čtyřtýdenní pauzou napravit tím, že celý seriál alespoň zdánlivě hodí do nového kabátu, kdy se Agents of S.H.I.E.L.D. má na podpatku otočit o 180 stupňů a dodat nám zcela novou podívanou. Z tohoto úhlu pohledu se tak v podstatě nejedná o nic víc než jen o marketingový tah.


Thumbnail Play icon

Na druhou stranu je ale třeba uznat, že seriál Agents of S.H.I.E.L.D. je nyní skutečně epizodu od epizody lepší a poslední zvraty v čele se zrozením Deathloka, nástupem agenta Garretta nebo šokujícím odhalením agenta Coulsona o jeho zmrtvýchvstání (o tom více v zítřejších postřezích), značí, že seriál Agents of S.H.I.E.L.D. si konečně začíná být jistý v kramflecích a skutečně tak nabízet podívanou, v kterou jsme od začátku doufali.

V v budoucnu by mohlo být ještě líp. Už v příští epizodě s názvem Yes Men se (znovu)shledáme s lady Sif v podání Jaimie Alexander z obou filmových Thorů. Velmi brzy se navíc máme těšit i na epizodu provázanou s nadcházejícím snímkem Captain America: Návrat prvního Avengera, který se bude točit mimo jiné i kolem odvrácené strany organizace S.H.I.E.L.D.. Mnoho fanoušků už tak spekuluje, že různá spiknutí uvnitř této agentury, která jsou v seriálu momentálně naznačována, jsou jakýmsi předvojem toho, co nás čeká ve filmovém Captainovi.

Co z toho všeho lze tedy vyvodit? Agents of S.H.I.E.L.D. Uprising je v podstatě jen levný marketingový tah, který spoustu diváků spíš jen mate, než aby plnil svůj původně zamýšlený účel. Zároveň však nelze zapřít to, že seriál Agents of S.H.I.E.L.D. nyní skutečně „povstává“, jak popisuje i onen marketingový slogan, a je skutečně čím dál tím lepší. Takže jen tak dál, agenti!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy