Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Chloe Bennet reagovala na zvěsti, že se vrací do MCU

Chloe Bennet reagovala na zvěsti, že se vrací do MCU

V nedávné době se objevily zprávy, že herečka Chloe Bennet se svojí postavou Daisy Johnson dostane vlastní seriál. Herečka se k tomu teď na Twitteru sama vyjádřila.

18 0
7.2.2021

S tím, že MCU nyní rozšiřuje svůj dosah na televizní obrazovky, se zdá, že je možné téměř vše. Samotný seriál WandaVision je jasným důkazem této představy a budou následovat další. Přestože z Marvel Studios převzali otěže své značky zpět a posledním seriálem na jiné stanici, byl seriál Helstrom, existuje spousta fanoušků, kteří by rádi viděli návrat postav z Agents of S.H.I.E.L.D.

Jednou z postav, kterou by fanoušci rádi viděli, je Daisy Johnson, jež si zahrála celých sedm sérií herečka Chloe Bennet. Kolovali po internetu zvěsti, že se herečka opravdu zpět do MCU vrací a před dvěma dny na tuto informaci na Twitteru reagovala. Fanoušek Agentů sdílel tweet s tvrzením, že Chloe bude mít nový seriál od Marvelu a zeptal se herečky, zda je tato zpráva pravdivá. Pro mnohé fanoušky ovšem její reakce „Kéž by“ přišla i s velkým zklamáním.

Vypadá to, že Chloe se v nejbližší době do MCU nevrátí. Navzdory tomu se postavě Quake stále dostává velké pozornosti, protože seriál zakončil svůj sedmisezónní běh loni v létě. Seriál byl nejdéle běžícím seriálem od Marvelu, proto fanoušci doufají, že jejich oblíbená superhrdinka dostane další šanci. Vášeň fanoušků byla tak silná, že vytvořili vlastní upoutávku pro televizní seriál Quake, na který reagovala i herečka Elizabeth Henstridge představitelka Jemmy Simmons na svém Youtube kanále.

Thumbnail Play icon

Pokud by ovšem na něco takového došlo, Chloe sama uvedla už několikrát, že by si Quake určitě ráda zopakovala. Přestože byla se seriálem velmi spokojená, přiznala, že někdy z toho měla se svojí postavou poněkud „smíšené pocity“. Možná tedy hledá pro příběh Quake něco navíc. Lze jen doufat, že skutečně dostane příležitost znovu si ji zahrát.

Ocenili byste seriál o Daisy Johnson?

Zdroj: ABC

Diskuze /6

7.2.2021 | 22:42:29
-Skinner-

Kedže sa vracia Daredevil a vraj aj Jessica Jones tak myslím, že sa objaví aj Quake. Neverím, že ak by to bola pravda tak by to Chloe potvrdila. Len nedávno herečka She-Hulk doslova klamala keď sa jej priamo opýtali či bude hrať She-Hulk.

#3 Ratemus
7.2.2021 | 22:47:22
Ratemus

#2 -Skinner-: Feige jasně řekl, že nemá problém vrátit herce do stejných rolí v MCU byť jen na rozloučení s postavami v případě že byli nějak oblíbení nebo jsou pro MCU lukrativní, je jasný že takový Maguire a Garfield nebudou v MCU nějak dlouho, nějaká jednání proběhla i s herci co hráli Magneta a Xaviera, všemi čtyřmi herci…vrací se opravdu hodně herců do svých rolí, Maguire, Garfield, Simmons, Cox, Ritter, Colter, Bernthal, Molina, Reynolds, Church, Foxx, Stone, Dunst, Peters, Brolin a o Chloe je stále více a více zákulisních drbů, že se taky vrátí…

7.2.2021 | 23:12:23
ArchAngel

herci mají od MARVELu nakázáno buď mlčet, což se ale moc nedělá protože by to bylo přiznání, nebo říkat že by si přáli, že o tom nic neví, že je to dobrý nápad apod. neurčité věci … jsem si jist, že vzhledem k popularitě postavy a herečky, která je navíc finančně velmi levná pro Marvel/Disney, by Kevin Feige musel být blázen, kdyby ji do nějaké role alespoň nezvažoval … navíc vzhledem k zakončení seriálu se přímo nabízí „Secret Invasion“ a nedivil bych se, kdyby už před natočením finále seriálu bylo všechno dohodnuto … Chloe o tom ale musí mlčet a jen mlžit, než to Marvel oficiálně oznámí sám jako tomu bylo u mnoha mnoha jiných …

#5 Ratemus
7.2.2021 | 23:48:17
Ratemus

#4 ArchAngel: s tím Swordem a Secret Invasion to dává maximální smysl, podle mě se jí dočkáme… a myslíte že se vrátí v rámci multiverza i Evans do role Human Torche :-D to by byla prdel…

7.2.2021 | 23:51:39
Raiden123

Ja neviem je dost pravdepodobne,ze postavu Quake este niekde uvidime,ale asi to nebude ta ista herecka…i ked Kloe Bennet tuto ulohu hrala celkom dobre.

8.2.2021 | 10:37:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama