Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Ghost Rider

Ghost Rider

Ghost Rider

Duch pomsty s hořící lebkou a pekelným autem.

Sezóny 1
2016 - 2017

Základní informace

Robbie Reyes je mechanik, kterého zavraždil Fifth Street Locos gang. Když umíral, prosil o pomoc všechny síly, ale vyslechla ho ta nejhorší z nich. Reyese navštívil Johnny Blaze, kterého ovládal mocný Ghost Rider. Tuto moc předal také Robbiemu a následně pokračoval ve své cestě. Nabitý novými schopnostmi začal Robbie vyvražďovat zločince, kteří za útok mohli, aby tak pomstil svého bratra, jehož útok zanechal na vozíčku.

Čtvrtá série

Robbieho a jeho bratra Gabea vychoval jejich strýc Eli Morrow, který se zapletl s pochybnými lidmi. Jednoho dne se bratři Reyesovi rozhodli, že si zapůjčí jeho auto a zazávodí si v ulicích Los Angeles. Naneštěstí narazili na Fifth Street Locos, kteří šli po jejich strýci. Tento gang jim způsobil autonehodu a Gabe tak ztratil možnost chodit. Robbie té noci naopak získal mocného spojence v podobě Ghost Ridera,kterého mu předal Johnny Blaze, pekelný jezdec na motorce.


S touto novou silou začal Robbie zabíjet každého, kdo si to podle něj zasloužil a nepřestal přitom pátrat po každém členovi gangu. Náhodou se tak ale zapletl se S.H.I.E.L.D.em, který tou dobou pátral po Quake, jež byla na útěku. A jelikož se oba vyskytovali ve stejném městě, získal tak jejich pozornost. S.H.I.E.L.D. a Ghost Rider se ale nakonec stali spojenci, jelikož stáli proti daleko mocnějšímu nepříteli.

Z Robbieho strýce se vyklubal šílenec prahnoucí po moci, který díky svým nově získaným schopnostem „vytvářel“ hmotu dle své libosti. Robbie jej nakonec zastavil, ale ve výsledku propadl vytvořenou interdimenzionální branou a zmizel na několik týdnů. Pekelný jezdec se s S.H.I.E.L.D.em následně setkal v pravý čas, jelikož stáli proti robotické Aidě. Společnými silami ji porazili a Ghost Rider opět opustil svět lidí a odnesl z něj tak mocnou knihu Darkhold.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

borec

13.9.2019 | 1:52:15
CoRnDuCK

První část čtvrté série byla jednoznačně nejslabší, ale Ghost Rider to vše zachraňoval. Těším se na jeho samostatný seriál :)

18.8.2019 | 13:21:53

Stav překladu

Epizoda S07E01: The New Deal

cz40%
Odhadované dokončení dnes 23:59

Překlad: @Zira, @laisobel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Agenti S.H.I.E.L.D.u jsou jediným Marvel seriálem, který to i přes nemalé šance na zrušení dotáhl až do konce. Poslední řady se tak dočkáme již příští rok a tvůrci ji samozřejmě nezapomněli patřičně vynachválit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás