Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Ghost Rider

Ghost Rider

Duch pomsty s hořící lebkou a pekelným autem.

Sezóny 1
2016 - 2017

Základní informace

Robbie Reyes je mechanik, kterého zavraždil Fifth Street Locos gang. Když umíral, prosil o pomoc všechny síly, ale vyslechla ho ta nejhorší z nich. Reyese navštívil Johnny Blaze, kterého ovládal mocný Ghost Rider. Tuto moc předal také Robbiemu a následně pokračoval ve své cestě. Nabitý novými schopnostmi začal Robbie vyvražďovat zločince, kteří za útok mohli, aby tak pomstil svého bratra, jehož útok zanechal na vozíčku.

Čtvrtá série

Robbieho a jeho bratra Gabea vychoval jejich strýc Eli Morrow, který se zapletl s pochybnými lidmi. Jednoho dne se bratři Reyesovi rozhodli, že si zapůjčí jeho auto a zazávodí si v ulicích Los Angeles. Naneštěstí narazili na Fifth Street Locos, kteří šli po jejich strýci. Tento gang jim způsobil autonehodu a Gabe tak ztratil možnost chodit. Robbie té noci naopak získal mocného spojence v podobě Ghost Ridera,kterého mu předal Johnny Blaze, pekelný jezdec na motorce.

S touto novou silou začal Robbie zabíjet každého, kdo si to podle něj zasloužil a nepřestal přitom pátrat po každém členovi gangu. Náhodou se tak ale zapletl se S.H.I.E.L.D.em, který tou dobou pátral po Quake, jež byla na útěku. A jelikož se oba vyskytovali ve stejném městě, získal tak jejich pozornost. S.H.I.E.L.D. a Ghost Rider se ale nakonec stali spojenci, jelikož stáli proti daleko mocnějšímu nepříteli.

Z Robbieho strýce se vyklubal šílenec prahnoucí po moci, který díky svým nově získaným schopnostem „vytvářel“ hmotu dle své libosti. Robbie jej nakonec zastavil, ale ve výsledku propadl vytvořenou interdimenzionální branou a zmizel na několik týdnů. Pekelný jezdec se s S.H.I.E.L.D.em následně setkal v pravý čas, jelikož stáli proti robotické Aidě. Společnými silami ji porazili a Ghost Rider opět opustil svět lidí a odnesl z něj tak mocnou knihu Darkhold.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Strym

Nevíte kde bych to moch najít neviděl sem to čelí a proto se to snažím najít

1.5.2021 | 11:10:00
sábahi

Ghost Rider byl v podání Cage nesympatický, ale tady je to něco jiného. Doufám, že Robbieho ještě uvidíme. :) :D

10.2.2021 | 16:26:45
Jiri007

Ghost Rider byl fakt stylovy, jak jeho auto tak i ten řetěz

redaktor
2.9.2020 | 16:39:34
Scarfkness

Snáď ešte Robbieho uvidíme

28.7.2020 | 11:43:58
Milano33

Cool!

1.7.2020 | 23:27:37
Kothy

borec

13.9.2019 | 1:52:15
CoRnDuCK

První část čtvrté série byla jednoznačně nejslabší, ale Ghost Rider to vše zachraňoval. Těším se na jeho samostatný seriál :)

18.8.2019 | 13:21:53

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama