Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Ghost Rider

Ghost Rider

Ghost Rider

Duch pomsty s hořící lebkou a pekelným autem.

Sezóny 1
2016 - 2017

Základní informace

Robbie Reyes je mechanik, kterého zavraždil Fifth Street Locos gang. Když umíral, prosil o pomoc všechny síly, ale vyslechla ho ta nejhorší z nich. Reyese navštívil Johnny Blaze, kterého ovládal mocný Ghost Rider. Tuto moc předal také Robbiemu a následně pokračoval ve své cestě. Nabitý novými schopnostmi začal Robbie vyvražďovat zločince, kteří za útok mohli, aby tak pomstil svého bratra, jehož útok zanechal na vozíčku.

Čtvrtá série

Robbieho a jeho bratra Gabea vychoval jejich strýc Eli Morrow, který se zapletl s pochybnými lidmi. Jednoho dne se bratři Reyesovi rozhodli, že si zapůjčí jeho auto a zazávodí si v ulicích Los Angeles. Naneštěstí narazili na Fifth Street Locos, kteří šli po jejich strýci. Tento gang jim způsobil autonehodu a Gabe tak ztratil možnost chodit. Robbie té noci naopak získal mocného spojence v podobě Ghost Ridera,kterého mu předal Johnny Blaze, pekelný jezdec na motorce.


S touto novou silou začal Robbie zabíjet každého, kdo si to podle něj zasloužil a nepřestal přitom pátrat po každém členovi gangu. Náhodou se tak ale zapletl se S.H.I.E.L.D.em, který tou dobou pátral po Quake, jež byla na útěku. A jelikož se oba vyskytovali ve stejném městě, získal tak jejich pozornost. S.H.I.E.L.D. a Ghost Rider se ale nakonec stali spojenci, jelikož stáli proti daleko mocnějšímu nepříteli.

Z Robbieho strýce se vyklubal šílenec prahnoucí po moci, který díky svým nově získaným schopnostem „vytvářel“ hmotu dle své libosti. Robbie jej nakonec zastavil, ale ve výsledku propadl vytvořenou interdimenzionální branou a zmizel na několik týdnů. Pekelný jezdec se s S.H.I.E.L.D.em následně setkal v pravý čas, jelikož stáli proti robotické Aidě. Společnými silami ji porazili a Ghost Rider opět opustil svět lidí a odnesl z něj tak mocnou knihu Darkhold.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Ghost Rider byl fakt stylovy, jak jeho auto tak i ten řetěz

2.9.2020 | 16:39:34
Scarfkness

Snáď ešte Robbieho uvidíme

28.7.2020 | 11:43:58
Milano33

Cool!

1.7.2020 | 23:27:37
Kothy

borec

13.9.2019 | 1:52:15
CoRnDuCK

První část čtvrté série byla jednoznačně nejslabší, ale Ghost Rider to vše zachraňoval. Těším se na jeho samostatný seriál :)

18.8.2019 | 13:21:53

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás