Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

LT Koenig

LT Koenig

Starší sestra čtyřčat Erica, Billyho, Sama a Thurstona a zkušená agentka S.H.I.E.L.D.u.

Sezóny 1
2017 - 2017

Základní informace

LT Koenig je ostřílená agentka S.H.I.E.L.D.u a starší sestra čtyřčat Erica, Billyho, Sama a Thurstona, z nichž se tři rozhodli stát se taktéž agenty. Společně se svými bratry dostala jednoho dne a úkol ukrýt tajemnou knihu Darkhold, která byla založena na temné magii a nesmělo tak dojít k jejímu zneužití. Jednoho dne se však LT dozvěděla, že jejího bratra Billyho zajala extrémistická skupina Watchdogs, a proto se spojila se Samem a jeho přáteli, aby jej osvobodili.

Čtvrtá série

Se svými mladšími bratry vstoupila LT do S.H.I.E.L.D.u, tedy až na Thustrona, který se stranil podobným organizacím a dal se radši na dráhu komika. Z LT se stal zvláštní agent, Billy a Sam se zaměřili na program LMD a Eric zase dostal za úkol střežit jednu z tajných základen.

Po pádu S.H.I.E.L.D.u došlo k jeho nenápadnému obnovení a jeho nový vůdce Phil Coulson dal Koenigovic rodině za úkol, aby ukryli knihu Darkhold, kterou tedy dali na místo zvané Labyrint. Když byl však Billy unesen, spojila se LT s ostatními bratry a Coulsonem a vydali se jej zachránit. Utkat se museli se skupinou Watchdogs, kteří chtěli zneškodnit Inhumany a na své straně měli momentálně i Holden Radcliffe s funkčními LMD. Knihu ve výsledku před Radcliffem sice neuchránili, ale po Ericově tragické smrti alespoň další z bratrů nemusel přijít o život.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MartinP79

Další z bandy trpaslíků , jen jí chybí obouruční sekyra a přilba s rohy. Nemá tolik prostoru jako její bratři , trochu je to jen na zaplnění děje.

7.2.2023 | 11:24:04
sábahi

Je s ní bžunda stejně jako s ostatníma Koenigama :D

10.2.2021 | 17:02:11

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama