Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) LT Koenig

LT Koenig

LT Koenig

Starší sestra čtyřčat Erica, Billyho, Sama a Thurstona a zkušená agentka S.H.I.E.L.D.u.

Sezóny 1
2017 - 2017

Základní informace

LT Koenig je ostřílená agentka S.H.I.E.L.D.u a starší sestra čtyřčat Erica, Billyho, Sama a Thurstona, z nichž se tři rozhodli stát se taktéž agenty. Společně se svými bratry dostala jednoho dne a úkol ukrýt tajemnou knihu Darkhold, která byla založena na temné magii a nesmělo tak dojít k jejímu zneužití. Jednoho dne se však LT dozvěděla, že jejího bratra Billyho zajala extrémistická skupina Watchdogs, a proto se spojila se Samem a jeho přáteli, aby jej osvobodili.

Čtvrtá série

Se svými mladšími bratry vstoupila LT do S.H.I.E.L.D.u, tedy až na Thustrona, který se stranil podobným organizacím a dal se radši na dráhu komika. Z LT se stal zvláštní agent, Billy a Sam se zaměřili na program LMD a Eric zase dostal za úkol střežit jednu z tajných základen.


Po pádu S.H.I.E.L.D.u došlo k jeho nenápadnému obnovení a jeho nový vůdce Phil Coulson dal Koenigovic rodině za úkol, aby ukryli knihu Darkhold, kterou tedy dali na místo zvané Labyrint. Když byl však Billy unesen, spojila se LT s ostatními bratry a Coulsonem a vydali se jej zachránit. Utkat se museli se skupinou Watchdogs, kteří chtěli zneškodnit Inhumany a na své straně měli momentálně i Holden Radcliffe s funkčními LMD. Knihu ve výsledku před Radcliffem sice neuchránili, ale po Ericově tragické smrti alespoň další z bratrů nemusel přijít o život.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Je s ní bžunda stejně jako s ostatníma Koenigama :D

10.2.2021 | 17:02:11

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás