Avengers Oficiální synopse Doctora Strange a Strážců Galaxie 2

Oficiální synopse Doctora Strange a Strážců Galaxie 2

Oficiální synopse Doctora Strange a Strážců Galaxie 2

Marvel nedávno vypustil oficiální synopse pro dva nadcházející filmy. Odhaleny byly také role dalších dvou postav z Doctora Strange. Koho si tedy naši oblíbenci zahrají a jaké jsou filmové zápletky?


36 4
22.6.2016

Doctor Strange, který do kin dorazí již letos listopadu, vypadá nasledovně:

Doctor Strange sleduje příběh talentovaného neurochirurga doktora Stephena Strange, který musí po tragické autonehodě odložit své ego a naučit se tajemství skrytého světa mysticismu a alternativních dimenzí. Z Greenwich Village v New Yorku musí jednat jako prostředník mezi skutečným světem a tím ukrytým za ním. Při ochraně filmového světa Marvelu využívá širokou škálu metafyzických schopností a artefaktů.


Synopse Strážců Galaxie, kteří nás čekají v květnu, zní:

Strážci Galaxie 2 pokračují ve svém týmovém dobrodružství, zatímco putují po vnějším okraji vesmíru s novým hudebním mixem v pozadí. Strážci musí bojovat, aby udrželi jejich nově nalezenou rodinu pohromadě, zatímco rozplétají záhadu kolem Peterova pravého otce. Ze starých nepřátel se stávají noví spojenci a další oblíbené postavy z komiksů přichází na pomoc našim hrdinům, aby se filmový vesmír nadále rozšiřoval.

FOTO: ecartelera.com

Díky hračkám také můžeme potvrdit, koho si zahrají Mads Mikkelsen a Rachel McAdams. Mads bude představovat Mordova služebníka jménem Kaecilius. Je sice možné, že tuto pozici nebude ve filmu zastupovat, ale zase nám to může ukázat, jakou roli bude Mordo ve filmu vlastně mít.

Rachel si naopak zahraje Night Nurse, ale ne Lindu Carter, se kterou všichni počítali. Její role bude Christine Palmer, která oproti Lindě není až tak známá a se Strangem se do styku nikdy nedostala.

Diskuze /8

Thercukial2000

Strašně se těšim! :) Doufám že strážci budou stejnej nářez jako jednička :)

#2 dvory
22.6.2016 | 13:25:52
dvory

#1 Thercukial2000: Souhlasím, jednička byla naprosto skvělá.. Tedy až na záporáka, který doufejme bude ve dvojce lepší :) Na Doctor Strange jsem taky hodně zvědavej. Předlohu dá se říct vůbec neznám, ale zatím myslím, že to bude hodně zajímavý a hlavně odlišný od dosavadních Marvel filmů.

#3 Thercukial2000
22.6.2016 | 16:31:58
Thercukial2000

#2 dvory: Rozhodně to zajímavý a odlišný bude. Malý navnazení na to máme v podání Scarlet Witch, pač Strange je vlastně skoro to samý jako ona. Ta nám zatím ukázala účinek své magické síly v boji a v dostání se někomu do hlavy. U Strange, jakožto u jednoho z největších mágů se určitě dostaneme velkého prohloubení jeho schopností a celé mytologie kolem. Bude to zase úplně jiný film se zajímavým námětem a může nás těšit, že se Marvel pouští do jiných příběhů, namísto nekonečných sequelů oblíbených hrdinů.

#4 dvory #6 Ratemus
22.6.2016 | 22:01:36
dvory

#3 Thercukial2000: Hodně se na to těším. Pravda, se Scarlet Witch to byly jen takové menší náznaky, zatím toho moc nepředvedla co se týče realit a tak (k čemuž vlastně ani nebyl prostor). Takže jsem zvědav na ty jiný dimenze a astrální roviny u Strange. Navíc Benedicta mám velmi rád.

23.6.2016 | 11:32:34
Thercukial2000

Další navnazení na strážce s hláškujícím Chrisem Prattem je zde: https://www.youtube.com/watch?… :D

25.6.2016 | 21:46:42
Ratemus

#3 Thercukial2000: no SW rozhodně není to samé jako Strange, jen jsou to zatím v MCU jediné magické elementy

#7 Thercukial2000
26.6.2016 | 9:58:55
Thercukial2000

#6 Ratemus: Taky jsem napsal „skoro“ :-) Ale jako uznávám že pravdu máš víc ty než já. Já prakticky komiksy neznám a jen se orientuju podle filmů, kde jak si už napsal jsou oni dva jediné magické elementy :-)

#8 Ratemus
26.6.2016 | 13:46:25
Ratemus

#7 Thercukial2000: uvidíme co tam z magie ještě přidají, nejspíš přibude i něco z univerza Thora a možná Cpt. Marvel

26.6.2016 | 14:46:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy