Potvrzeno: Charlie Cox bude Daredevilem i v MCU

Potvrzeno: Charlie Cox bude Daredevilem i v MCU

A je to jasné. Charlie Cox oblékal kostým Daredevila tři sezóny na Netflixu a role mu neskutečně sedla. Jenže seriál neměl s MCU prakticky nic společného a studio se od projektu pomalu distancovalo, od herce ovšem nikoliv. Ten se určitě vrátí a masku bdělého strážce znovu nasadí.

44 0
6.12.2021

Po měsících a vlastně i rocích dlouhých spekulací tady konečně máme oficiální prohlášení, na které se můžeme spolehnout. Všemi milovaný herec Charlie Cox, který se nedomyslitelně zapsal do hlav fanoušků jako Daredevil v seriálech od Netflixu, zůstane u této role ještě o něco déle, protože stejnou postavu bude hrát v MCU filmech a seriálech.

(Tak je to jasné. Daredevil se vrací. Foto: Marvel Studios)


I když máme týden a něco před premiérou filmu Spider-Man: No Way Home, informaci propálil sám Kevin Feige, který řekl: až uvidíte Daredevila v jednom z našich projektů, tak ano, s tváří Charlieho Coxe. Je velice zajímavé, že nakonec s tím přišlo samotné studio a nenechalo překvapení až do samého filmu / seriálu. Jelikož jde o oficiální prohlášení jednoho z nejvíce povolaných lidí v Marvel Studios, ani my tuto informaci nebereme jako spoiler, protože nevíme, kdy a za jakých okolností se Cox objeví.

Pozor ale, nutně to neznamená, že si Charlie Cox zahraje právě ve zmíněném No Way Home. Feige nespecifikoval, v jakém projektu to bude. Za týden a půl tak klidně můžeme být všichni zklamaní. Daredevil se klidně může objevit v seriálu Hawkeye, kde se to mimo jiné taktéž nabízí, nebo v jakémkoliv jiném filmu či seriálu. Ať už to bude jakkoliv, zpráva je to výborná a konečně je konec všem spekulacím.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /7

Ratemus

To bylo jasné…skvělá zpráva. Vrátí se z Netflixu další, kromě Jonese i ostatní včetně Berthala.

6.12.2021 | 7:54:28
Billy the Kid

super, ať se vrátí :)

6.12.2021 | 8:58:45
percival2

„Už jen“ Vincenta D'Onofrio jako Kingpina a Jona Benrthala jako Punishera :-)

6.12.2021 | 10:30:07
Kubey

Určite sa objaví v SheHulk, tam sa hodí, keďže ona je právnička či niečo také. My na Slovensku to bohužiaľ tento rok neuvidíme, ale hádam, že sa objaví aj v tom NWH.

6.12.2021 | 10:33:31
Basim

A co Punisher ten byl nejlepší a chybí tady!

6.12.2021 | 13:23:23
awacs

Nebyl už v MCU náhodou? :D Vždyť seriály Netflixu se v něm odehrávaly, ne?

#7 -Skinner-
6.12.2021 | 16:27:16
-Skinner-

#6 awacs: Marvel to nikdy oficiálne nepotvrdil a ani nepotvrdí. Myslím, že to spravia tak, že to čo sa odohralo v Netflix seriáloch bol iný vesmír v Multiverse. Aj preto asi budú niektoré postavy recastnuté

6.12.2021 | 16:47:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy - Thor: Love and Thunder

Reklama

Zajímavosti

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

Léto, sluníčko a krásné barvy. Teď je úplně skvělý čas a vlastně i výborná nálada vyrazit na nějaký letní film, který vás chytne za srdce a pobaví. A zdá se, že nový počin od Marvel Studios tuto myšlenku splňuje dokonale. Nový Thor. Love and Thunder se podle všeho povedl.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama