Simu Liu a návrat do role Shang-Chiho? Kdykoliv, říká herec

Simu Liu a návrat do role Shang-Chiho? Kdykoliv, říká herec

Pozitivních herců není nikdy dost. A potěší to zrovna u těch, kteří ve svých rolích obstáli na míru. Simu Liu se poprvé jako Shang-Chi představil v roce 2021 a od té doby stále čekáme na jeho další výskyt. I když si herec s postavou dává větší pauzu, chuť ho rozhodně neopouští.

15 0
3.6.2024

Prožíváme nyní trochu okurkové období, neboť se v roce 2024 dočkáme pouze jednoho komiksového filmu a to nového Deadpoola. Jeden MCU film na rok je na poměry studia poměrně málo. Berme to ale jako dobrou přípravu na věci budoucí, neboť Bob Iger avizoval, že těch projektů bude postupem času ubývat a spíše se dočkáme pouze dvou, maximálně tří filmů v kinech.

(Simu Liu a návrat do role Shang-Chiho? Kdykoliv, říká herec. Foto: Disney+)

Jednou z nejpovedenějších postav čtvrté fáze je bezpochyby Shang-Chi (Simu Liu), který dostane větší prostor asi v nových Avengers. A Simu Liu má samozřejmě po prvním filmu neskutečný hlad a chuť nadále pokračovat. Zdá se, že studio našlo dalšího zázračného herce, který kývne vždy na všechno. Takto Simu Liu popsal svůj případný návrat do role:

Lidé, ať už je to na internetu nebo osobně, mi neustále každý den říkají, jak moc si užili první film. Od nich je to taková dobrá vůle a já si toho vážím. Takže prosím vězte, že pokud mi někdy pošlete zprávu a zeptáte se mě na pokračování, skočím do toho po hlavě a vezmu to z celého srdce. Opravdu. Mohu mluvit za sebe a za režiséra Destina, který se vrátí i ke druhému dílu, že jsme nadmíru nadšení, že se můžeme oba vrátit.

Dvojka Shang-Chiho se již nyní chystá a opět ji bude režírovat Destin Daniel Cretton. Film je sice potvrzený již od roku 2021, ale od té doby stále čekáme na nějaké bližší informace. Teď je asi otázkou, zda se to ještě narychlo stihne před Avengers, nebo mezi díly Avengers stejně jako třeba tehdy Captain Marvel, nebo si studio film nechá až do další fáze (zřejmě do sedmé, což je číslovka, která už budí respekt).

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

Blue_Istari

Tak chlapec má s tými desiatimi prsteňmi určitú dosť veľkú silu, bola škoda nevyužiť ho proti nejakému vesmírnemu nepriateľovi.....

Potešil by príbeh o pôvode tých prsteňov, možno by sme sa dočkali ďalšieho nepriateľa. Alebo priateľa? Ktovie.....

#2 Nikolperse
3.6.2024 | 16:41:47
Nikolperse

#1 Blue_Istari: Shang-Chi by sa mal skôr zameriavať na mystické veci a nie vesmír. Vesmír by sa mal nechať takým ako Eternals, Captain Marvel a Strážcom Galaxie, prípadne pre Thóra.

5.6.2024 | 16:17:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama