Avengers Víme, kdo bude Ultron, Rocket Racoon a Groot!

Víme, kdo bude Ultron, Rocket Racoon a Groot!

Víme, kdo bude Ultron, Rocket Racoon a Groot!

Marvel na svých oficiálních stránkách oznámil jména dvou herců, kteří budou představiteli Ultrona a Rocketa Raccoona a třetí herec ztvárňující Groota by měl být už téměř jistý. Podívejte se tedy do článku a zjistíte, o jaké herce konkrétně jde.


2 0
3.9.2013

Začneme asi nejočekávanějším filmem celé Marvel Fáze 2 a zároveň i celého roku 2015, kde superhrdinský tým opět pohromadě bude bojovat proti svému odvěkému komiskovému nepříteli Ultronovi. Všichni Avengers jsou oficiálně potvrzeni, ale až dosud se nevědělo, jaký herec bude představitelem tohoto supersilného robota s geniálním intelektem. Nebudeme to tedy natahovat a přejdeme rovnou k věci.

Ultrona ve filmu The Avengers: Age of Ultron (2015) si zahraje americký herec James Spader. Tento herec je vítězem ceny Emmy a můžete ho znát z původního filmu Hvězdná brána, seriálu Boston Legal či jeho nového televizního projektu The Blacklist. Také se objevil v loňském oscarovém filmu režírovaném Stevenem Spielbergem Lincoln.


Já jsem ho osobně viděl hrát v úžasném seriálu The Office, kde strávil jednu celou sezónu a mohu za sebe říci, že má skvělý hlas, takže je to určitě skvělá volba pro film a také pro fanoušky tohoto oblíbeného marveláckého padoucha.

Všechny hlavní postavy ve filmu Guardians of the Galaxy, který bude mít premiéru 1. srpna 2014, jsou již známy a představili se nám také na Comic-Conu. Chyběly nám tam už pouze dvě postavy, které však fyzicky své představitele nedostanou – Rocket Raccoon a Groot. Nejprve však k našemu oblíbenému mývalovi, který patří mezi nejoblíbenější postavy nejen z prostředí GOTG, ale i celého Marvelu. Podle toho se tak i tvůrci z Marvelu rozhodli a jak dabingového herce obsadili superhvězdu Hollywoodu Bradleyho Coopera!

Známe ho hlavně z trilogie The Hangover (Pařba v…), filmuVšemocný nebo loňského oscarového filmu Terapie láskou, za který byl nominován na Oscara za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. Pro Bradleyho to bude první dabingová zkušenost, takže uvidíme, jak se s tím popere. Hlas na to ale určitě má. Takže chlapci, už alespoň víte, na co nalákat do kina své drahé polovičky, i když fyzicky v něm Bradley účinkovat nebude .

No a nakonec si rozebereme posledního hlavního člena party – „stromečka“ Groota. Pokud jste četli komiks, tak pak víte, že Groot umí říci jen tři slova: „I am Groot!“ To bych zvládl i já, i Hurley, i Alert, i vy všichni naši milí čtenáři. Média však přinesly zprávu, že Groota bude dabovat velmi oblíbený americký herec Vin Diesel. Ten tuto zprávu ani oficiálně nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Potvrdil, že byl na jednání s Marvelem a s určitostí víme, že bude součástí Fáze 2, protože řekl, že jej nejprve chtěli obsadit do Fáze 3, ale pak nastala změna plánu.

Osobně jsem ho chtěl vidět jak Visiona, protože se podle mě na něj velmi hodí. Že bude Vin Diesel dabovat právě tohoto Strážce Galaxie je tak nakonec jisté tak na 90 %. Jak už ale bývá v komiksových filmech zvykem, ne všechno je podle originální předlohy, proto Grootovi pravděpodobně rozšíří slovní zásobu. Musíme si však počkat na oficiální vyjádření Marvelu.

Jaký je váš názor na toto nové herecké obsazení ve Fáze 2?

Diskuze /2

Hawlas

Ale tak to, že bude Vin Benzín mluvit za Groota neznamená, že by Visiona nemohl hrát ne? :) John Rhys-Davies hrál v Gimliho, ale také namluvil Stromovouse v Pánovi Prstenů… :)

3.9.2013 | 21:00:07
Kuppi

Zaujímavé, to ma nenapadlo :D ale keďže vylúčili Fázu 3 s ním, tak už to bohužiaľ asi pravdepodobné nebude :-/

webmaster
4.9.2013 | 0:25:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy