Namor

Namor

Podmořský vládce Talokanu, který si začal uvědomovat hrozbu pozemského světa, a tak podnikne první kroky.

Sezóny 1
2022 - 2022

Celým svým pravým jménem K'uk'ulkan se narodil v roce 1957. Pochází z Yucatánu z Mexika, kdy ještě před jeho narozením byl celý jeho kmen nakažen neštovicemi, který do Ameriky přinesli španělští kolonizátoři. V domnění přežití celý tým pozřel modrou rostlinu, která zcela proměnila jejich těla k nepoznání. Celý kmen se musel naučit žít pod vodou.

K'uk'ulkan se narodil jako první mutant, jelikož jeho matka byla těhotná ještě před pozřením rostliny. K'uk'ulkan byl předurčen k tomu, aby vedl podmořský lid Talokanu. Dlouhé staletí žil K'uk'ulkan, později přezdívaný Namor, v poklidu v oceánech. Jak ale v současné době celý svět pátrá po vibraniu schovaném všude v podmořském světě, Namor a jeho lid cítí ohrožení.


Sám se tedy rozhodne, že zničí svět na souši, ale nejdříve požádá Wakandu o pomoc. Ta samozřejmě odmítne, čímž se rozpoutá válka mezi Talokanem a Wakandou. První bitvu Namor jednoznačně vyhraje, ale Wakanda se dá dohromady, objeví ve svých řadách nového Black Panthera, a dokáže Namora a jeho lid porazit. Namor se tak vrací zpět do svého podmořského světa.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Herec úžasný, ztvárnění postavy dokonalé. Nemůžu se zbavit pocitu, že je to ale další strašpytel, který chce jen ničit kvůli tomu, že se bojí, že jeho domůvek bude odhalen…

webmaster, grafik
20.11.2022 | 11:56:31

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama